Bazı Ford Bronco alıcıları gelecek yıla kadar araçlarını almayacak | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Bazı Ford Bronco alıcıları gelecek yıla kadar araçlarını almayacak

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bazı Ford Bronco alıcıları gelecek yıla kadar araçlarını almayacak

Bazı Ford Bronco araçlarının teslimatını geciktiren bir sorun ortaya çıktı. Özellikle, boyalı modüler tavana sahip yeni Bronco sipariş eden alıcılar, araçlarını teslim almak için 2022’ye kadar beklemek zorunda kalacak. Ford, hardtop tedarikçisi Webasto’nun şu anda COVID ile ilgili bazı üretim gecikmeleri yaşadığını belirtti.

Ford , alıcıların siyah boyalı modüler kapalı tavandan karbonize gri kalıplanmış renkli kapalı tavana geçme seçeneğine sahip olacaklarını belirtti . Bazı alıcılar ayrıca yumuşak tavana geçme fırsatına sahip olacaklar. Bununla birlikte, siyah boyalı modüler kapalı tavana sadık kalmayı seçenler bir 2022 modeli alacak.

İyi haber şu ki, Ford fiyatlandırmanın korunacağını açıkladı, yani fiyat 2022 Bronco için yükselirse, gecikenler 2021’den itibaren satın alma fiyatını alacak. Ford, alıcılara siparişlerinde değişiklik yapmak için 8 Nisan’a kadar süre veriyor. Eğer isterlerse. Otomobil üreticisi, bazı Bronco sahiplerine, Ford bayilerindeki servis veya aksesuarlar için yaklaşık 1000 $ değerinde 200.000 FordPass puanı şeklinde tazminat teklif ediyor.

Bazı Ford Bronco alıcıları gelecek yıla kadar araçlarını almayacak

Raporlar ayrıca Ford’un Bronco Off-Roadeo sürüş deneyimi için 250 dolarlık bir kupon sunduğunu gösteriyor. Kalıplanmış renkli hardtopa geçmeyi seçen herhangi bir alıcı, isteğe bağlı ses kesici tavan döşemesini ücretsiz olarak alacaktır. Bu genellikle 495 dolarlık bir seçenek.

Hardtop ile ilgili üretim sorunlarına rağmen, yeni Bronco’nun teslimatları Haziran ayında başlayacak. Ford geçmişte kitaplarda yaklaşık 125.000 Bronco siparişi olduğunu belirtmişti. Hardtop gecikmesinden bu siparişlerin kaçının etkileneceği şimdilik bir muamma. Kumaş tente çoğu modelde standarttır. First Edition ve Wildtrak modellerinin siyah boyalı hardtop ile gelmesi gerekiyordu, ancak şimdi daha az seçenekle birlikte fiyat indirimi ile kalıplanmış renkli hardtop alacaklar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: