Mobil

Konferans Uygulaması Google Meet’e Düşük Işık Modu Geliyor

  Google tarafından çıkarılan Google Meet uygulaması kullanıcılarını düşünerek yeni bir güncelleme getirme kararı aldı. Güncellemede yetersiz, düşük ışıkda video konferansı yapan kullanıcılar için düşük ışık modunu biz kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Düşük ışık modu, ortamdaki ışığa göre ekran ışığını otomatik olarak ayarlıyor.

  Her videolu konferans görüşmesi yapan kullanıcılar yeterli ışık kaynağına sahip olamayabiliyorlar.Google, mobil cihazlarda Google Duo ile sunduğu düşük ışık modunu, Meet uygulamasının Android ve iOS sürümlerine getirdiğini duyurdu.

Düşük ışık modu, yetersiz olduğunu otomatik olarak anlıyor ve 5 saniye içinde kendini aktif ediyor.Meet ayrıca video geliştirmelerini de dinamik olarak değiştiriyor ve ışık koşulları kötüleştiğinde geliştirmeleri artırırken, kötüleştiğinde azaltıyor.

Android Kullanıcıları için Düşük Işık Modundan Görüntüler:

Android ve iOS için Google Meet uygulamasını Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Google Meet, özellikle koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışan kullanıcılar tarafından sıklıkla kulanılıyor.

Google Meet Düşük Işık Tanıtım Videosu:

kaynak: https://www.fonearena.com/blog/310807/google-meet-low-light-mode-android-ios.html

Etiketler

Bünyamin Bayındır

Teknoloji Meraklısı - Donanım Forum Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: