«
fcd05e500c808d16bb64e43dd4baf018
Geçtiğimiz hafta kripto para dünyası yine hareketli geçti. Bizler de geçtiğimiz hafta yaşanan en dikkat çekici olayları sizler için bir başlık altında topladık.
Kripto piyasasında geçen hafta oldukça önemli açıklamalar ve olaylar yaşandı. Geçtiğimiz haftanın yaşananlarını sizler için bir araya topladık. Geçtiğimiz hafta kripto para dünyası bu haberlerle kendisini gösterdi.

Binance Türkiye’de 240 Bin Doların Dakikalar İçinde Yok Olduğu Ortaya Atıldı

Beşir B. isimli bir vatandaş, Binance Türkiye’ye göndermiş olduğu 240 bin dolarlık parasının ortadan kaybolduğunu iddia etti.

Bitcoin, İlk Defa Bir Devletin Resmi Para Birimi Oldu

Uzun zamandır Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul etmek için çalışan El Salvador, yeni finansal dönemini bu hafta itibarıyla tamamen başlatmış oldu.

Dünya Genelinde ‘30 Dolarlık Bitcoin Alın’ Çağrısı Başlatıldı: İşte Sonuçları

El Salvador’un Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul eden ilk ülke olmasının ardından Reddit’teki kripto para topluluklarında hareketlilik başladı. El Salvador’un kabulü ile birlikte ‘30 dolarlık Bitcoin alın’ çağrısı hem ünlü yatırımcılar, hem de Reddit’teki kripto para toplulukları tarafından destek gördü.

Bitcoin’i Resmi Para Birimi İlan Eden El Salvador’da Daha İlk Günden Protestolar Başladı

El Salvador’un resmi para birimi olarak tanımaya başlamasından sonra sert bir şekilde düşen Bitcoin, ülke genelinde protestolara neden oldu. Muhalefet, alınan kararın bir hata olduğunu, bu hatanın El Salvador’a 3 milyon dolar kaybettirdiğini savundu.

Bir Cevap Yaz

DonanımForum Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *