«
584338

Lamborghini Essenza SCV12, Lamborghini tarihindeki en güçlü doğal emişli V12 motorla donatılmış, çene bırakan, yalnızca paletli bir hiper otomobildir. Lamborghini, Essenza SCV12’den yalnızca 40 birim üretiyor, bu da onu vahşi doğada kel kartaldan daha nadir bir manzara haline getiriyor.

Ama 13 Mayıs 2021 başlıyor ve sürebilirsin Essenza SCV12 içinde Asphalt 9: Efsaneler , popüler mobil oyun yarış serisinin son reiteration.

Automobili Lamborghini Motor Sporları Başkanı Giorgio Sanna, “Oyun oynamak kesinlikle daha eğlenceli ve daha az gerçekçi bir yaklaşıma sahip, ancak otomobillerimizi genel halka ve genç nesile tanıtmak için önemli bir araç” dedi. “Bu nedenle, Essenza SCV12’nin Asphalt 9: Legends tarafından seçilmesinden çok memnunuz ve oyuncuların sadece piste özel hiper aracımızın direksiyonuna geçmenin heyecanını yaşamalarına olanak tanıyor.”

Asphalt serisinin geliştiricisi ve yayıncısı Gameloft, tüm doğru nedenlerden dolayı Lambo Essenza SCV12’yi seçti. Keskin ve fütüristik bir tasarıma, bir Lamborghini paletli arabadaki en gelişmiş aerodinamiğe ve 830 beygir gücü pompalayan güçlü bir V12 motora sahiptir.

Ayrı bir takla kafesi ihtiyacını ortadan kaldıracak kadar sert bir karbon fiber monokok şasiye biniyor. Gövde panelleri ise rüzgarla şekilleniyor. Daha soğuk havayı tavana monte hava kepçesine yönlendirmek için başlıkta merkezi bir çıkıntı bulunan iki hava girişi vardır. İkincisi bir RAM etkisi yaratır ve daha fazla güç üretmek için motoru bol miktarda hava ile zorla besler.

Lamborghini Essenza SCV12, 13 Mayıs'ta Asphalt 9: Legends'da görücüye çıkıyor

Bu arada, yanlarda kanatçıklar ve ayarlanabilir bir arka kanat var. Altında, yarış arabası tarzı itme çubuğu süspansiyonu ve arka tekerleklere güç gönderen altı vitesli bir X-trac sıralı şanzıman bulunuyor. Sonuç olarak, muhteşem Lambo Essenza SCV12, bir GT3 yarış arabasından daha fazla, 155 mil / saat hızla 1.200 kg (2.645 pound) bastırma kuvveti üretir.

Lamborghini Essenza SCV12 rüya bir otomobildir, ancak onu sanal olarak süremeyeceğiniz anlamına gelmez. Sanna, “Lamborghini’nin yarıştığı tüm GT şampiyonalarının dijital bir versiyonu var, gerçek sürücülere ve hayranlara eğlenme ve aynı zamanda sanal devreler üzerinde simülasyonlar yoluyla deneyim kazanma şansı veriyor,” diye ekledi Sanna.

Oyuncular 13 Mayıs’tan itibaren SCV12’yi (mevcut sekiz renk ve renk arasından) seçebilir ve üç açık eleme oturumunda düzenlenen Lamborghini Essenza SCV12 Challenge’da yarışabilir. İlki 13 Mayıs – 16 Mayıs; ikincisi 10-13 Haziran; ve üçüncüsü 1-4 Temmuz arası.

En iyi 100 katılımcı 5-8 Ağustos tarihleri ​​arasında kapalı eleme oturumlarında mücadele ederken, ilk sekiz finalist final skorunu 19 Eylül 2021’de belirleyecek. Oyun başlasın!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *