Lei Jun: Bu yıl Yeni Bir Mi MIX Telefon Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Lei Jun: Bu yıl Yeni Bir Mi MIX Telefon Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lei Jun: Bu yıl Yeni Bir Mi MIX Telefon Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek

Bu sene piyasaya sürülecek yeni bir Mi MIX telefon bekleyenlerden bir tanesi sizseniz , bu yıl olmayacağını bilmek sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Bunun dışında Mi MIX Alpha’nın satın alınabilir olmasını bekliyorsanız , bu da olmayacak. Bilgiler Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’dan geliyor .

Üst düzey yönetici, Xiaomi hayranları tarafından en çok sorulan üç soruyu yanıt getirdi. Cevaplanan ilk soru, bu yıl bir Mi MIX olup olmayacağı. Cevabında, Mi MIX serisinin son teknoloji yenilikler getirdiğini ve beklentileri karşılayacak yeni bir model yapmak için çok çalıştıklarını açıkladı. Ancak, yeni bir MI MIX modelinin gelmesi biraz zaman alacaktır.

Lei Jun Mi MIX Soru-Cevap

Lei Jun, Mi MIX Alpha’nın ne zaman seri üretileceği konusunda sıkça sorulan soruya verdiği yanıtta, telefonun bir araştırma projesi olduğunu ve hedeflerine ulaştıklarını açıkladı. Bununla birlikte, seri üretimin zorlukları çok yüksektir ve bu sebeble cihaz seri üretilmeyecektir. Bunun yerine, yeni nesil Mi MIX telefonunu yapmaya odaklanmaya karar verdiler.

Yanıtlanan üçüncü soru, Xiaomi’nin Surge yongalarının geleceği ile ilgiliydi . Cevabında, bazı büyük zorluklarla karşılaştıklarını, bunun olmasına rağmen yeni işlemcilerin geliştirilmesini durdurmadıklarını duyuru.

Xiaomi Mi Mix 3 128GB Mavi Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri

Nr. Lei Jun, 11 Ağustos’taki 10. yıldönümü lansmanında daha fazla sorunun yanıtlanacağını ifade etti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: