Lenovo Yoga X, İkincil Ekran Olarak Kullanılabilecek Yeni Bir Android Tablettir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Lenovo Yoga X, İkincil Ekran Olarak Kullanılabilecek Yeni Bir Android Tablettir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lenovo Yoga X, İkincil Ekran Olarak Kullanılabilecek Yeni Bir Android Tablettir

Tablet sevkiyatı geçen yıla kadar geriledi, ancak COVID-19 küresel salgını nedeniyle bunlara olan talep tekrar yükseldi . Bununla birlikte, Apple, çoğu Android alternatifi Samsung ve Huawei tarafından satılanlar dışında sadece kötü olduğu için iPad serisiyle hala bu kategoride lider olduğunu söyelebiliriz. Fakat yine de, bazı şirketler yeni keşiflere göre Yoga X Android tabletiyle Lenovo gibi yeni bir şey denemeye devam ediyor.

Lenovo Yoga X, İkincil Ekran Olarak Kullanılabilecek Yeni Bir Android Tablettir

Yoga X adlı bir Lenovo Android tabletinin birkaç dahili belgesini ele aldığını bildiriyor . Bu belgeler, “ikinci ekran UX tel kafes” adlı çalışmanın taslağını çiziyor .

Onlara göre, Lenovo’nun bu Android tableti, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta Nintendo Switch gibi diğer cihazlar için de ikincil ekran olarak kullanılabilir. Tablette bu amaçla kullanılacak bir mikro HDMI bağlantı noktası bulunur.

Tablet bir cihaza bağlanma söz konsunda, Android işletim sistemi diğer cihazdaki içeriği görüntülemek için kitlenir. Bu modda, tabletteki ses düzeyi düğmeleri, tablette veya diğer çıkış aygıtlarında yürütülen ortamın ses düzeyini denetlemek için kullanılabilir.  Ancak ekranın herhangi bir yerine dokunarak kullanıcılar parlaklık, güç ve çıkış ayarlarına erişebilirler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: