Galaxy Z Flip, 2020'de Şu Ana Kadar En Çok Satan Katlanabilir Cihaz Oldu!! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Galaxy Z Flip, 2020’de Şu Ana Kadar En Çok Satan Katlanabilir Cihaz Oldu!!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Z Flip, 2020'de Şu Ana Kadar En Çok Satan Katlanabilir Cihaz Oldu!!

Samsung, bu yılın başlarında şirketin Galaxy Fold’dan sonra halihazırda  piyasada bulunan ikinci katlanabilir akıllı telefon olma özelliğine sahip. olan Galaxy Z Flip’i piyasaya sürüldü . DSCC’nin (Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları) en son raporuna göre, bu yakışıklı 2020 yılında şimdiye kadar en çok satan katlanabilir cihaz oldu.

Galaxy Z Flip, 2020'de Şu Ana Kadar En Çok Satan Katlanabilir Cihaz Oldu!!

Galaxy Fold’un aksine, Galaxy Z Flip kapaklı katlanabilir bir telefon. Fakat bu yıl Galaxy S20 serisinin yanında piyasaya sürülmesine rağmen aynı Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ile güçlendirildi .

 Bu yakışıklı esnek AMOLED paneli bir UTG (Ultra İnce Cam) tabakası ile iyi korunmaktadır. Bu, Samsung’un CPI (Renksiz Poliimid) kullanan ilk katlanabilir cihazından daha dayanıklı olmasına sebep olacak . Ayrıca, önceki  13.588,24 Türk Lirası (1.980 $) ‘a kıyasla biraz daha düşük bir fiyat etiketi ile 9.532,36 Türk Lirası (1.380 $)’ a çıktı.

Tüm bu faktörler, zaman zaman farklı  indirimlere ek olarak, müşteriler için Galaxy Fold’dan daha ilgi çekici hale getirir. Bu yönü itibarı ile önceki cihazdan çok daha iyi satıyor.

Galaxy Z Flip, 2020'de Şu Ana Kadar En Çok Satan Katlanabilir Cihaz Oldu!!

Bununla beraber, bu UTG filminin üreticisi SCHOTT, DSCC’nin kurucusu ve baş analisti Ross Young’a göre daha büyük kazanıyor. Aynı malzeme Samsung’un yaklaşan Galaxy Z Fold 2 ekranında da kullanılacak .

 Corning’in yakın gelecekte Apple’a UTG üretmesi ve göndermesi beklendiği için pazarda liderlik yapmaya devam etmeyecek gibi gözüküyor. O zamana kadar, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 2 2021’de birbirleriyle yarışacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: