Oyun

Mafia III, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Mafia serisinin en zayıf halkalarından biri olarak değerlendirilen ancak teknik sorunlarını zaman içerisinde çözen Mafia III, 7 Mayıs’a kadar ücretsiz yayınlanacak. Oyun severler diledikleri takdirde 29,75 TL karşılığında %75 indirimli şekilde oyunu satın alabilecek.

Mafia III‘ün, en hafif tabirle Mafia serisi içerisindeki en tartışmalı oyunlardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Oyun ilk piyasaya çıktığında teknik sorunlar, kritik oyun hataları ve oyunu bozan arızalar nedeniyle çok baş ağrıtmıştı. Oyunun seviyeyi düşürdüğü ve yeni eklenen özelliklerin oyun deneyimini geliştiremediği düşünülüyordu.

Daha sonra teknik sorunlar çözülmüş olsa da oyunun itibarına verilen zarar ortadaydı ve Mafia III en iyi ihtimalle ‘ortalama‘ bir oyun olarak nitelendirilebilirdi. Eğer serinin çok büyük bir hayranı değilseniz, Mafia III’ü pas geçmeniz çok mümkündü. İşte belki o zamanlar uzak durduğunuz ve hakkında pek iyi şeyler duymadığınız için oynamak istemediğiniz oyuna bir kez daha üstelik ücretsiz olarak göz atma şansına sahipsiniz.

Steam Üzerinden Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz

Mafia III, 7 Mayıs’a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyunu oynamaktan hoşnut kalan oyun severler, 29,75 TL karşılığında Mafia III’ü satın alabilecekler. Oyunun orijinal fiyatı 119,00 TL, yani yüzde 75 indirimle oyuna sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte, oyunun hiçbir indirilebilir içeriği mevcut değil.

Tavsiyemiz çoğu oyun severin bu fırsatı kaçırmadan almalarını öneriyoruz.

Oyunu 7 Mayıs’a kadar ücretsiz şekilde deneyimlemek için bağlantıya tıklayıp oyunu indirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Bünyamin Bayındır

Teknoloji Meraklısı - Donanım Forum Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: