Oyun

Mafia 2’nin Twitter Paylaşımı Oyuncuları Heyecanlandırdı

Efsanevi oyun serisi Mafia’nın 2. oyunun 10. yıl dönümüne yaklaşıyoruz. Bu süre içerisinde de bazı bilgi sızıntılarına dayanarak, Mafia 2 remaster ihtimali konuşuluyordu. Yaklaşık 2 yıldır resmi Twitter hesabından paylaşım yapmayan Mafia Game’in de yeni tweeti, serinin hayranlarını heyecanlandırdı.

.

Mafia 2 remaster iddiaları için sosyal medyada sesler yükseliyor!

.

Mafia ilk oyununu 2002 yılında piyasaya sürmüştü ve oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı. Serinin ikinci oyunu da başarılı olurken, Mafia III için aynı şeyleri söyleyemiyoruz. Son oyun, serinin hayranları tarafından bile ağır eleştiriler almıştı.

.

.

Serinin ikinci oyununun 10. yıl dönümüne yaklaştığımız bugünlerde ise Mafia 2 remaster söylentileri kuvvetlenmeye devam ediyor. Mafia Game’in iki yıl sonra ilk kez tweet atması da bu iddia üzerine yorumlandı. Atılan tweette sadece ‘Family’ deniyor ancak bu tweeti önemli kılan ise hesaptan uzun süredir bir paylaşım yapılmaması oluyor.

.

mafia 2

.

Çok sayıda etkileşim alan tweetin altında, oyunun remaster versiyonunun mu geleceği yoksa yeni bir oyun mu çıkacağı da tartışıldı. Kimi kullanıcılar bunu yeni bir Mafia oyununa yorsa da bu ihtimal pek de mümkün görünmüyor.

.

Mafia 2, 23 Ağustos 2010‘da çıkış yapmıştı. Beklentiler oyunun remaster versiyonunun da Ağustos ayında gelmesi yönünde oluyor. Ancak resmi olarak bir duyuru olmadığı için bu durum hakkında kesin bir şey söyleyemiyoruz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Facebook ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: