«
LEAGUEOFLEGENDS

Riot Games‘in geliştirdiği MOBA türündeki oyun olan League of Legends (LoL) için yeni şampiyon açıklandı. Riot Games bu yıl LoL’e 6 yeni şampiyon eklemeyi planlıyor ve şampiyonlardan ilki Mahvolmuş Kral Viego.

.

Yılın İlk League of Legends Şampiyonu Tanıtıldı

.

League of Legends Şampiyonu: Mahvolmuş Kral Viego

.

Mahvolmuş Kral Viego, oyunun hikayesinde başından beri bulunan bir karakter ve Riot bu karakteri oynanabilir bir şampiyon haline getirdi. Ayrıca oyunun içerisinde “Mahvolmuş Kralın Kılıcı” adında bir eşya da mevcut. Tanıtılan bu şampiyon “Ormancı” olarak tasarlanmış ve E yeteneği olan Harrowed Path, Viego’ya orman içerisinde avantaj sağlayacak gibi görünüyor.

.

.

Mahvolmuş Kral Viego‘nun yetenekleri:

.

Pasif

.

Viego, katlettiği şampiyonlara geçici olarak sahip olabilir. Sahiplik sırasında Viego’nun eşyaları, saldırıları ve nihai olmayan yetenekleri, katlettiği düşmanınkilere dönüşür. Viego bir düşmana sahipken ve rakip şampiyonlara doğru ilerlerken ilave hareket hızı kazanır.

.

Q – Blade of The Ruined King

.

Pasif: Viego’nun savaşları, hedefinin mevcut sağlığının yüzde birlik kısmını, isabet halinde ek hasar olarak verir. Viego bir düşman şampiyona Q yeteneği ile vurduğunda bir sonraki saldırısı iki kez vurur. İkinci vuruş, normal hasar vermek yerine hedeften can kaçırır ve kritik vuruş yapabilir. Bu pasif, rakip şampiyon sahiplendiğinde de korunur.

.

Aktif: Viego, kılıcı ile ileriye atılır ve isabet alan tüm rakip şampiyonlara hasar verir.

.

Yılın İlk League of Legends Şampiyonu Tanıtıldı

.

W – Spectral Maw

.

Viego, öne doğru atılır ve ardından isabet alan ilk rakibi sersemleten ve ona hasar veren bir sis patlaması ortaya çıkar. Sersemletme süresi ve sis aralığı şarj süresiyle artar. Hasar ve atılma menzili artmaz.

.

E – Harrowed Path

.

Viego, yakındaki bir duvarın etrafına “Kara Sis” dalgası yayar. Viego sisin içindeyken kamufle olur. Saldırı hızı ve hareket hızı kazanır.

.

R – Heartbreaker 

.

Viego, halihazırda sahip olduğu rakip şampiyon vücutlarını bırakır ve ileri ışınlanır. Menzil içindeki en düşük can yüzdesine sahip olan rakip şampiyona saldırır ve eksik can miktarına göre ilave hasar verir.

.

Mahvolmuş Kral Viego test için PBE sunucularında bulunuyor ve bu ayın sonunda oyuna ilave edilmesi planlanıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *