System Shock Bu Yaz Geliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

System Shock Bu Yaz Geliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SYSTEM SHOCK

Nihayet oluyor. Beş yıllık, ara sıra sorunlu bir geliştirme sürecinden sonra, System Shock’un ilk yeniden yapımı nihayet, uygun, taşa yerleştirilmiş bir serbest bırakma penceresine kavuştu. Covid-19 salgının gelişmeyi daha fazla geciktirmemesi koşuluyla, nihayet bu yaz gelecek.

.

Bu bir remake olduğundan ve bir remaster olmadığından, oyun, grafik ve kullanıcı arayüzlerinden seviyelere ve edinilebilir donanımlara kadar her şey yenilendi, güncellendi veya tamamen değiştirildi. Oyunu keşfederken, orijinal System Shock’ta hiç var olmayan tamamen yeni alanlar bulacaksınız, ancak temel hedefiniz hala aynı: sahipsiz Citadel Station’ı ele geçiren haydut AI Shodan’ı yıkmanız gerekiyor.

.

System Shock Bu Yaz Geliyor!

.

Özellikle, Shodan’ın orijinal seslendirme sanatçısı Terri Brosius yeniden yapımdaki rolünü yeniden canlandıracak ve hatta oyunun tasarım yönü hakkında geri bildirimde bulunmasına bile izin verildi.

.

Her halükarda, System Shock’un yeniden yapımı, daha önce de bahsettiğimiz gibi, baştan sona sürükleyici bir simülasyon olacak. Seviye tasarımı güncellendi, ancak oyunculara oyunun kendilerine attığı çeşitli zorlukları çözmeleri için birçok yol sunulacak.

.

.

Araçlarınızı ve silahlarınızı engelleri aşmak veya alternatif yollar bulmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, bazı zorlu canavarları atlamak için bir havalandırma deliğinden sürünerek (Shodan’ın istasyon sakinlerini genetik olarak mutasyona uğratma eğilimi sayesinde çok sayıda olacak).

.

System Shock yeniden yapımı fikrine kapılmadıysanız, endişelenmeyin. Geliştiriciler, Night Dive Studios, sizden görünmeden proje için herhangi bir para harcamanızı beklemiyor. Tüm büyük PC platformlarında denemek isteyen herkese oyunun ücretsiz bir demosunu sunuyorlar: Epic Games Store , Steam ve GOG .

.

Gördüğünüzü (ve oynadığınızı) beğendiyseniz, isteğe bağlı olarak yukarıda belirtilen platformlarda oyunu 44,99 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Bunu yapmak, her başlatıldığında size System Shock 2: Enhanced Edition’ın ücretsiz bir kopyasını verecektir.

.

System Shock yeniden yapımı için henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok. GOG bunu 31 Ağustos 2021 olarak listeliyor, ancak bu muhtemelen bir yer tutucudur, çünkü stüdyonun kendisi oyunu yalnızca diğer vitrinlerde “yaz” sürümü olarak listeliyor.

.

Her şeye rağmen, Night Dive Studios’un burada neler başardığını görmekten heyecan duyuyoruz ve nasıl göründüğünü ve PC’de nasıl çalıştığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: