«
mio-arac-içi-kamera-ticom-397x570[1]

Araç içi kameralarından Mio, geliştirmiş olduğu mobil uygulamayla araç içi kameralarda, kablo dönemini sona erdiriyor. Araç içi kameralarında, düzenleme ve veri aktarımı konularında, kameranızı kablolar aracılığı ile mobil cihazınıza bağlamanız gerekiyordu. Bu da araç içi kameralarının kullanışlılığını azaltan özelliklerin başında geliyordu. Mio MuVue Pro Uygulaması ile araç içi kameralarında kablo devrini sona erdiyor. Mio kullanıcıları artık kameralarına uzaktan erişim sağlayabiliyor. Bu sayede; Mio kullanıcıları indirecekleri uygulamayla kablosuz olarak verilerini aktarmakla kalmıyor, hemde uygulama özelinde videolarını düzenleyerek, paylaşıma hazır hale getirebiliyorlar. Uzaktan erişim ve video veya resimleri düzenleme imkanıyla kameralar bir kayıt cihazından daha fazlasına dönüşecek gibi duruyor. Öyle ki videoların veya resimlerin düzenlenerek paylaşıma uygun hâle getirilebilmesi, yolculuklarını hikâyeleştirmek isteyen, sosyal ağ gönderilerine dönüştürmek isteyen kullanıcıların da ilgisini bir hâyli çekeceğe benziyor.

Mio, dünyanın pek çok ülkesinde araç içi kamera piyasasında konumunu korumakta kararlı gibi gözüküyor. Öyle ki araç içi kamera piyasasında pek çok marka belirli özellikleriyle kendisine yer bulmaya çalışırken. Mio bu alanda, pek çok özelliği kameralarında standart hâle getirmekle kalmıyor. Araç içi kameraları, farklı segmentteki kullanıcı kitlelerine de hitap edecek özelliklerle geliştirmeye devam ediyor. Mio MiVue Pro da bu noktada, sektöre yenilik katan özelliklerden biri olacak.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

avatar

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *