«
NETFLIX

Son dönemde geliştirdiği yapımlarla anime kataloğunu zenginleştiren Netflix, bu tarzdaki projelerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Tomb Raider animesi üzerinde çalışıldığı berlirtildi.

.

Netflix, Tomb Raider Animesi Yapıyor!

.

Netflix’ten Tomb Raider ve King Kong Animeleri Yolda

.

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın platformu olan Netflix, oyun dünyasının en kült karakterlerinden Lara Croft’u merkez alan yeni bir anime geliştirdiğini paylaştı. Amerikalı şirketin açıklamasına göre Tomb Raider animesi, yeniden başlatılan video oyunu üçlemesinin devamı olacak.

.

Lara Croft, her ne kadar oyun kökenli bir karakter olsa da, beyaz perde uyarlamaları sayesinde sinema seyircisi tarafından da yakından biliniyor. Daha önce iki sefer Angelina Jolie’nin canlandırdığı karaktere son olarak 2018 yılında Alicia Vikander hayat vermişti. Roar Uthaug’un yönettiği son Tomb Raider filmi, dünya genelinde 274 milyon dolar gişe hasılatı toplayarak, beklentilerin altında kalmıştı.

.

Netflix, Tomb Raider Animesi Yapıyor!

.

Netflix’in Tomb Raider animesinden bahsedecek olursak; projenin senaristliğini ve yapımcılığını, başrolünde Henry Cavill’ın yer aldığı The Witcher dizisinde yaşananlardan çok öncesini anlatacak The Witcher: Blood Origin serisinin yazarı Tasha Huo üstleniyor.

.

Platform ayrıca Skull Island adlı yeni bir King Kong animesi üzerinde çalıştığını da paylaştı. Underwater filminin yazarı Brian Duffield tarafından kaleme alınacak olan seri, gemileri Kong adasına çarpan bir grup denizci ve kaşifi takip edecek.

.

Netflix, Tomb Raider ve Skull Island animelerinin çıkış tarihleri hakkında şimdilik herhangi bir bilgi vermedi, ancak projelere dair detayların yakın zamanda gün yüzüne çıkacağını tahmin edilenler arasında.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *