Exxen Üyelik İptali Sorunu ile Gündeme Geldi | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Exxen Üyelik İptali Sorunu ile Gündeme Geldi

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EXXEN

Acun Ilıcalı‘nın yeni TV platformu Exxen, üyelik iptali sorunu ile gündem oldu. Kısa süre içerisinde 500 binden fazla aboneye ulaşan platformda, oluşturulan üyelik iptal edilemiyor. Kullanıcıların şikayetçi olduğu bu konu hakkında firmadan yanıt geldi.

.

Exxen Üyelik İptali Sorunu ile Gündeme Geldi

.

Exxen’den Açıklama: Üyelik İptali Yapılamıyor

.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acunn Medya’nın yeni yatırımı Exxen; Netflix ve Puhu TV gibi platformlara rakip oldu. Ancak platformun yazılım sorunları, rakipleriyle kıyaslandığında oldukça fazla olduğu görülüyor.

.

Exxen üyelik iptali sorunu, platformun yazılım sorunları arasına eklendi. Bu sorun için Exxen’le iletişime geçildiğinde ise firma, Exxen’de şu anda üyelik iptali yapılamıyor, şeklinde yanıt verdi.

.

Exxen TV İçerikleri

.

Exxen TV’nin aralarında TV 8’den bildiğimiz ve reyting rekorları kıran yapımlar ile Enes Batur gibi sosyal medya fenomenlerini bünyesine katan içerikleri şunlar:

.

Exxen Üyelik İptali Sorunu ile Gündeme Geldi

.

Diziler: Şeref Bey, Gibi, Öğrenci Evi, Sihirli Annem, Hükümsüz, İşte Bu Benim Masalım, Yetiş Zeynep dizileri bulunuyor.

.

Programlar: Survivor Exxen Cup, Tolgshow Filtresiz, Rolkes, Stalk Show, Nasıl Zayıflarım?, Buraların Yabancısıyız, Tasarım Evler, Katarsis, Garaj Exxen, Kesin Yaşanmıştır, @EnesArıkan, Konuşanlar, Şanslı mı? Şanssız mı?, Vahşi Şeyler, Sesli Güldüm, Fight Club Exxen, Alper Rende ile Kaçış, Kirli Çamaşırlar, Astrolojik Şifreler, No Limit, Özcan Show, Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları, Akıl Oyunları, Masterchef Junior, AyakTenis

.

Belgeseller: Son Savaşçı Midilli, 2008 Milli Takım Hikayesi, Tosuncuk, Cam Yeniden Cam, Derinlerden Yansımalar, Son Süngerci, Cadde Cadde İstanbul.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: