«
Uncharted

PlayStation oyun serileri arasındaki en popüler serilerin içerisinde kesinlikle bulunan Uncharted serisinin filme uyarlanması, oyun dünyasında büyük ses getirmişti. Tom Holland‘ın Nathan Drake karakterini canlandıracağı ve geçtiğimiz aylarda 16 Temmuz 2021 tarihine ertelenen Uncharted filmi, tekrar ertelendi.

.

Pandemi sebebiyle pek çok sektör sekteye uğradı. Bu dönemden en çok etkilenen sektörlerden biri de hiç şüphesiz ki film sektörü oldu. Pek çok filmin bu dönemde defalarca ertelendiğine hep beraber şahit olduk. Sinemaların kapatılmasıyla çoğu film de dijital platformlar üzerinden izleyiciler ile buluşturulmaya çalışıldı. Maalesef Uncharted filmi ise pek çok kez ertelenen filmler konvoyuna katıldı.

.

Uncharted

.

Filmin başrol oyuncusu Tom Holland‘ın en az oyun serisi kadar iyi olacağını söylediği yapımda, Mark Wahlberg ve Antonio Banderas gibi ünlü isimler de yer alıyor.

.

Uncharted Filmi Hangi Tarihte Yayınlanacak?

.

The Game Awards sunucusu Geoff Keighley, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile filmin çıkış tarihinin ertelendiğini belirtti. En son 16 Temmuz 2021 tarihine ertelenen Uncharted için artık güncel vizyon tarihi 11 Şubat 2022.

.

.

Sadece Uncharted değil, Sony’nin bazı önemli filmleri de toplu olarak ertelendi. 19 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek Morbius 21 Ocak 2022‘ye ertelendi. Öte yandan 5 Şubat 2021’den 16 Temmuz 2021‘e ertelenen Cindrella filminin yanı sıra Ghostbusters: Afterlife filmi de 11 Haziran 2021 tarihinden 11 Kasım 2021‘e ertelendi. Son olarak da Peter Rabbit 2: The Runaway filmi, 2 Nisan 2021 tarihinden 11 Haziran 2021‘e ertelendi.

.

Uncharted

.

Filmlerin böyle sürekli ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *