«
indir (1)

İle birlikte F25 , A30C ve diğer scooter modelleri, Ninebot da N70C, N90, ve N100 Elektrikli Scooter oluşan yeni N-serisi başlattı. Yeni modeller, geçen yıl piyasaya sürülen E serisine ve C serisine katılıyor.

Yeni elektrikli scooter serisi, RileyGo 2.0 akıllı teknolojisi ile donatılmıştır. Scooter’ın kilidini otomatik olarak açmaktan ve bir cep telefonu uygulaması kullanarak bisikletin yerini tespit etmekten sorumlu olan birkaç sensör vardır.

Yakın zamanda tanıtılan A serisi ile karşılaştırıldığında, Ninebot’un N serisi elektrikli Mopedleri daha büyük boyuttadır. Ayrıca, önemli ölçüde geliştirilmiş bir depolama alanı ve menziliyle birlikte gelirler ve ayrıca True Intelligence 2.0 teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca, Ninebot N serisi elektrikli scooter modeli daha yüksek güçlü motorlarla donatılmıştır ve üç modelden ikisi daha verimli lityum pilleri içerir.

İlk ürün olan N70C, 60V kurşun-asit batarya ve kendi geliştirdiği bir batarya yönetim sistemi ile donatılmıştır. Scooter, 70 km menzile sahiptir. Elektrikli scooter ayrıca maksimum 1500W güce ve daha yüksek verime sahip yüksek güçlü doğrudan tahrikli bir göbek motoru kullanır.

NineBot N70C, N90 ve N100 Elektrikli Bisikletler piyasaya sürüldü, fiyatlar 2999 Yen'den (~ 458 $) başlıyor

N70C e-bisiklet, bir ön disk ve arka kampanalı fren yapılandırmasına ve bir EABS enerji geri kazanım sistemine sahiptir. Ön ve arka tekerlekler, çarpmaları azaltmak için sönümleyici amortisörlerle donatılmıştır. N70C ayrıca, 25 m aydınlatma mesafesine sahip akıllı ışığa duyarlı LED matris farlarla donatılmıştır.

N serisinin ikinci modeli Ninebot N90 e-bisiklettir. N90’ın gücü 1800W’a çıkarılırken menzil 85km’ye çıkarıldı. daha hafif olan ATL lityum pili kullanır. N70C ile aynı tasarımı koruyor ancak 6,499 yuan (~ 993 $) gibi daha yüksek bir fiyat etiketi taşıyor.

Ninebot N100 elektrikli scooter, üçlünün en güçlüsüdür. Güç, 105 km menzil için kullanılabiliyorken 2200W’a çıkarılmıştır. Şu anda 6,999 yuan (~ 1069 $) için kitle fonlaması üzerinde.

Ninebot N70C Elektrikli Scooter, 2999 yuan’dan (~ 458 $) başlayan fiyatlarla en ucuzudur.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *