OnePlus 7/7T Serisi, Ağustos 2020 Güvenlik Yaması ve  Bir Dizi Düzeltme ile OxygenOS Açık Beta 17/7 Aldı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

OnePlus 7/7T Serisi, Ağustos 2020 Güvenlik Yaması ve  Bir Dizi Düzeltme ile OxygenOS Açık Beta 17/7 Aldı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus 7/7T Serisi, Ağustos 2020 Güvenlik Yaması ve  Bir Dizi Düzeltme ile OxygenOS Açık Beta 17/7 Aldı

OnePlus, dünya çapında OnePlus 7 / 7T serisi adına OxygenOS Açık Beta 17 / 7’yi piyasaya sunmaya başladı.  Marka , Haziran ayında aylık sıklıklarını tek bir yapıya düşürdüğünden, bu telefonlar için bu ay için tek Açık Beta sürümü kullanılacak . Güncelleme, Ağustos 2020 güvenlik yamasını getirmenin yanı sıra, yeni OnePlus İpuçları ve Yardım kampanyasının yanı sıra bir dizi düzeltmenin yanı sıra optimizasyonları da ekliyor.

OnePlus 7 / 7Pro ve OnePlus 7T / 7T Pro için yapılan en son Açık Beta sürümü gibi, yeni olan da yeni özelliklerden daha fazla hata düzeltmesi getiriyor. Yukarıda bahsedilen tek yeni ekleme, Ayarlar uygulamasındaki bir tür dijital kullanım kılavuzundan başka bir şey değildir.

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Düzeltmeleri anlatırken, yeni güncelleme “Lockbox” daki normal olmayan bir hatayı, yeniden başlatmanın ardından QXDM günlüklerinde otomatik başlatma sorununu düzeltir ve “Dosya Yöneticisi” indirilen bazı uygulama belgelerini görüntülemedi. Bunun dışında, uzun ekran görüntüsü ve WiFi aktarımlarının kararlılığı ile kullanıcı deneyimini optimize eder ve iyileştirir.

Özetle, bu OxygenOS sürümü, telefonun yazılımının genel deneyimini iyileştirmek için yalnızca küçük bir güncellemedir. Yani, OTA güncellemesi toplu olarak piyasaya sunuluyor ve Açık Beta yapısını çalıştırıyorsanız yakında cihazınıza ulaşacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: