«
oneplus

Ekim 2020’de OnePlus , OnePlus 8T sanal lansman etkinliğinde OnePlus Güç Bankası ile birlikte Hindistan için OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition’ı piyasaya sürdü . Piyasaya sürüldükten altı ay sonra, bu kulaklıklar ülkede yeni bir renk çeşidi elde etmek için takılıyor.

oneplus

OnePlus Bullets Kablosuz Z Reverb Kırmızı

Üretken sızıntı yapan Ishan Agarwal’a göre, OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition yakında Hindistan’da siyah renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Tipster , bu bilgiyi sağlamak için 91Mobiles ile ortaklık kurdu . Ancak yeni varyantın ne zaman resmi olarak duyurulacağını söylemiyor.

Şu anda bu boyun bandı tarzı Bluetooth kulaklıklar Reverb Red ve Bass Blue olmak üzere iki renkte satılıyor. Bu kulaklıklar ülkede 1.999 TL’dir.

OnePlus Mermiler Kablosuz Z Bas Üretim ses aşaması, dayanıklılık, düşük gecikme ve ağırlığı dışında, orijinal benzerdir. İlki yalnızca 17 saatlik bir pil ömrüne, 100ms gecikme süresine ve ikincisindeki 20 saat, 110ms ve 28g’ye kıyasla 26g ağırlığa sahiptir.

Ses aksesuarı 9,2 mm sürücüler içerir ve cihazlara Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanır. Ürün, sıçrama direnci için IP55 sertifikalıdır ve 10 m Bluetooth aralığına sahiptir.

Boyun bandı stilindeki çoğu kulaklık gibi, bunların da hızlı geçiş, ses seviyesi, parçaları atlama, telefon görüşmeleri ve sesli asistan için düğmelere sahip bir sıralı uzaktan kumandası vardır. Son olarak, USB Type-C ile şarj olurlar ve üç farklı boyutta silikon kulak uçları ve bir şarj kablosu ile birlikte gönderilirler.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *