«
OnePlus-Nord

OnePlus Nord CE 5G’nin etrafındaki hype kesinlikle biraz daha yükseliyor ve Haziran lansman tarihi yaklaştıkça temponun daha yüksek olmasını bekliyoruz. 10 Haziran’da planlanan Avrupa ve Hindistan lansmanı öncesinde , yaklaşan cihazın özellikleri ve teknik özellikleri, şirket içindeki kaynaklardan gelen bazı bilgilerle ortaya kondu.

Bilinmeyen kaynak, OnePlus Nord CE 5G akıllı telefonun geliştirme dinamiklerine özel olduğunu iddia ediyor. Sızıntılara göre, öne çıkan özelliklerden bazıları 64MP arka kamera ve Qualcomm’un Snapdragon orta sınıf SoC’sini içeriyor.

Ayrıca Nord CE 5G, 90Hz ekran yenileme hızına sahip 6.43 inç AMOLED panele sahip olacak. AMOLED ekran, OnePlus’ın LCD panellere geçmek yerine önceki ekran kurulumuna bağlı kalacağını gösteriyor. Kamera kurulumu ayrıca iki yardımcı sensör ve bir 16MP selfie kamera içerir.

Ayrıca OnePlus Nord CE 5G’nin satın alınabilirlik yelpazesinde üst sıralarda olacağını ve diğer orta boy koruculara kıyasla oldukça uygun fiyatlı olabileceğini umuyoruz. Henüz piyasaya sürülmemiş cihaz için kesin fiyatlandırma ayrıntılarını henüz alamadık, ancak bu kısa süre içinde kullanıma sunulacak.
Sızıntı hala spekülasyonlara çok fazla ayrıntı bırakıyor. Pil kapasitesi, Android sürümü ve genel işlevsellik dahil olmak üzere diğer birçok yazılım ve donanım özelliği hakkında fazla bir şey bilmiyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, OnePlus Nord CE 5G, 5G uyumlu bir cihazdır. OnePlus markasını küresel alanda başarıya iten satın alınabilirliği sürdürmeye odaklanmıştır

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *