«
indir (21)

OPPO, eski cihazlarını Android 11 tabanlı ColorOS 11 ile güncelleme vaadini yerine getiriyor. Şirket yakın zamanda OPPO F15 , Reno2 Z (Beta) ve Reno2 F gibi cihazları güncelledi . Şimdi, bu çetele OPPO Find X2’yi ekledi.

Hatırlarsanız, OPPO bu ayın başlarında Mart 2021 için küresel güncelleme yayın planını yayınlamıştı . Buna göre, OPPO Find X2 Neo’nun bu ay istikrarlı güncellemeyi alması gerekiyordu. Ancak Twitter’da Rafael adlı bir kullanıcı, geciken güncellemeyle ilgili bir sorgu yayınladı.

Tweetine göre, CPH2009 model numaralı cihaz güncellemeyi almadı ve OPPO’nun ColorOS global hesabı buna yanıt verdi ve İspanya’da kullanıma başladığını resmen onayladı. Mart sunum planını bilmiyorsanız, İspanya, Hollanda ve Fransa’daki kullanıcıların OPPO Find X2 Neo güncellemesini alacağını bildirdi .

OPPO Find X2 Neo, kararlı ColorOS 11 (Android 11) güncellemesini alıyor

Kullanıcı, bu mesajı yanıtlayarak, yazılım güncelleme bölümünü sık sık kontrol etmesine rağmen almadığını söyledi. Bunun nedeni, kademeli bir sunum olabilir ve OTA aracılığıyla herkese ulaşması birkaç gün sürebilir.

OPPO, Nisan 2020’de Android 10 tabanlı ColorOS 7 ile Find X2 Neo’yu piyasaya sürdü. Neredeyse bir yıl oldu ve cihaz nihayet Android 11 güncellemesini alıyor. ColorOS 11’in özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için , aynı konudaki kapsamımızı da okuyabilirsiniz .

Piyasaya sürüldüğünden bahsedersek, OPPO İspanya’da güncellemeye başladığı için, diğer iki ülke, Hollanda ve Fransa, yukarıda belirtildiği gibi, daha erken almalı. Ancak, İspanya’da yaşıyorsanız ve güncellemeyi zaten aldıysanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *