Pete Lau, Warp Charge 65 Güç Tuğlasına Erken Bir Bakış Attı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Pete Lau, Warp Charge 65 Güç Tuğlasına Erken Bir Bakış Attı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pete Lau, Warp Charge 65 Güç Tuğlasına Erken Bir Bakış Attı

Geçen hafta OnePlus , OnePlus 8T’nin 65W hızlı şarj desteği ile geleceğini onayladı . Bunun dışında, cihazla yonga oluşturacak güç tuğlasıyla ilgili bazı önemli ayrıntıları da ortaya çıkardılar. Dün OnePlus CEO’su Pete Lau, şarj tuğlasının bir görüntüsünü paylaşmaya kararı aldı.

Weibo’da paylaşılan görüntü, hızlı şarj teknolojisinin resmi olarak Warp Charge 65 olarak isimlendirileceğini onaylıyor. Şarj cihazının köşeleri yuvarlatılmış ve Warp Charge 30T güç tuğlasından biraz daha büyük gözüküyor.

OnePlus teases 65W Warp Charge in new 8T ad, gives us a look at its dual battery - GSMArena.com news

Daha önce açıklandığı gibi, güç tuğlası, önceki modellerin USB-A bağlantı noktasını devre dışı bırakan bir USB-C bağlantı noktası vardır. Resimde bunun dışında OnePlus 8T ile birlikte gönderilecek olan USB-C – USB-C şarj kablosu gösterilmektedir.

Güç tuğlası OnePlus 8T’yi 65W’da şarj ederken, kullanıcıların telefonun 4500 mAh bataryasını boştan% 58’e 15 dakikada ve tam şarjını sadece 39 dakikada şarj etmelerine olanak tanıyor; diğer şarj protokollerini de destekler özelliğe sahiptir. OnePlus, sadece önceki Warp Charge teknolojileriyle geriye dönük uyumlu olmadığını, aynı zamanda 45W Power Delivery’yi desteklediğini ve MacBook Pro ve Dell XPS 13 gibi uyumlu cihazlarla kullanım adına uygun olduğunu ifade ediyor.

Piyasada en hızlı şarj olan akıllı telefon hangisi? iPhone X, OnePlus 5T yoksa Galaxy Note 8 mi? - Teknoloji Haberleri - Milliyet

Güvenlik konusunda endişeleriniz bulunuyorsa, OenPlus, Warp Charge 65 güç tuğlasının yerleşik bir şifreleme çipine sahip olduğunu belirtiyor. Bunun dışında kabloda bir şifreleme çipi ve telefonun içinde 12 sıcaklık sensörü bulunmaktadır. OnePlus 8T ayrıca sıcaklığı güvenli bir seviyede tutmak için yeni bir ısı yayma sistemi var.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: