«
Pixel 5, Pixel 4 ve Pixel 4 XL: Google'ın Amiral Gemisi Telefonları Karşılaştırıldı!

Google, Pixel 5 ile geçmiş yılların gösterişli Pixel telefonlarından uzaklaştı. Google , 2020’de ABD’de beş farklı Pixel telefon çıkardı , ancak bunlardan yalnızca üçü Google Store’dan satın alınabilir durumda. Geçen yaz piyasaya sürülen Pixel 4 ve 4XL, bir yıldan kısa bir süre sonra durduruldu, ancak bunları diğer perakendecilerden sarf malzemeleri bitene kadar satın alabilir veya yenilenmiş bir cihazı alabilirsiniz.

.Pixel 5, Pixel 4 ve Pixel 4 XL: Google'ın Amiral Gemisi Telefonları Karşılaştırıldı!

Pixel 5 Google’ın en yeni telefonu, ancak geçmiş yılların pahalı Pixel telefonlarından bir ayrımı olan orta seviye bir telefon. Bunun temel nedeni ise üst donanımlı telefonların fiyatlarının yüksek olması ve yüksek fiyatlı telefonların Apple veya Samsung marka olmadıkça satın alınmıyor olması.Pixel 5, harika kameralarla birlikte 5G bağlantısına sahip,çok donanımlı bir telefon.Tüm bu pandemi nedenli ekonomik kriz ışığında 999ABD Doları ile piyasaya sürüldü.Asıl fiyatı 999 Dolardan fazla olmasına rağmen satın alımı yükseltebilmek için fiyat düşürüldü ve piyasada büyük etki yarattıç

.Pixel 5, Pixel 4 ve Pixel 4 XL: Google'ın Amiral Gemisi Telefonları Karşılaştırıldı!

Peki ya siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?Fırsat bulursanız alır mıydınız?Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Büşra Çevik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *