«
DAYS GONE

Sony ve oyun konsolu denilince akıllara PlayStation 5 gelse de bir önceki model PlayStation 4 ile büyük bir başarıya imza atıldı. Japon teknoloji devi satış rakamları ile rakiplerine çok ciddi farklar atarken, God of WarUncharted, Horizon Zero Dawn gibi özel oyunların sunulması bu başarıyı artıran sebeplerin başında yer alıyor.

.

PlayStation Özel Oyunu Days Gone Artık PC’de!

.

Tek bir platforma özel olarak geliştirilen bu oyunlar, genelde birden fazla platforma geliştirilen oyunlara göre çok daha kaliteli oluyor. Bunun başlıca sebebi ise geliştirme sürecinin, tek bir platforma harcanması. Bu sayede ortaya oynanış, hikâye ve grafik anlamında daha başarılı işler sergileniyor.

.

PlayStation 4 Özel Oyunu Days Gone PC’ye Geliyor

.

Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, GQ ile sevindirici bir açıklama yaptı. PS 4 oyunlarını daha geniş kitlelere sunmak istediğini ve platformun özel yapımlarının neler sunduğunu göstermek istediğini paylaşan Ryan, birkaç ay içinde Days Gone PC sürümünün piyasaya çıkacağını belirtti.

.

PlayStation Özel Oyunu Days Gone Artık PC’de!

.

Geçtiğimiz yıl, PlayStation 4 özel oyunu Horizon Zero Dawn, PC için çıkışını gerçekleştirmişti. Bu PC oyuncuları için iyi bir haber olsa bile PlayStation oyuncuları bu habere tepkili yaklaşmıştı. Oyunların sevdikleri platforma özel kalmasını isteyen oyuncular, bunun başlangıç olmasından ve The Last of Us gibi yapımların PC için çıkış yapmasını istemiyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *