PUBG Mobile 'in İnternet'e Sızdırılan Erangel 2.0 Haritası! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

PUBG Mobile ‘in İnternet’e Sızdırılan Erangel 2.0 Haritası!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

pubg mobile

PUBG Mobile hala çok konuşulan adımlar atmaya devam ediyor. Geçen günlerde Gizemli Orman Modu’ndaki put detayıyla kullanıcıların çok konuştuğu oyunun şimdi ise sızdırılan Erangel 2.0 haritası ile gündeme geldiğini söylemek mümkün. Yeni güncellemeler ile oyun daha da eğlenceli hale getiriliyor. İşte, PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası için detaylar:

.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası İnternet’e Sızdırıldı

.

PUBG Mobile’ın en sevilen haritası olan Erangel haritası için Tencent Games yeni geliştirmeler yapıyor. Erangel 2.0 ile yükseltilmiş bir versiyona kavuşacağı Çin’deki oyuncular tarafından internet alemine sızdırıldı. Çin’de farklı bir adlandırma ile oyuncuların karşısına çıkan oyunun, küresel versiyonunda da benzer geliştirmelerin yer alacağı söyleniyor.

.

  PUBG Mobile 'in İnternet'e Sızdırılan Erangel 2.0 Haritası!

.

Beta güncellemesiyle Erangel 2.0 haritasında önemli iyileştirmelerin yanında grafik detaylarının düzeltileceği, yeni özelleştirmelerin ekleneceği ve yeni bir rota planlayıcısının oyuna ekleneceği söyleniyor. Söz konusu güncellemenin yakında oyunun küresel versiyonunda da yer alacağı aktarılıyor.

.

Erangel haritasına eklenecek yeni rota planlayıcısı ve yol noktası oyuncular için daha fonksiyonel hale geliyor. Mini haritada yönlendirme özelliği sunulacak. Bunun da rota planlayıcısı olarak adlandırılacağı söyleniyor. Bu özelliğin sunduğu şeyse, oyuncuların daha önceden birbiriyle eşleşmesini sağlamak. Oyuncular tıpkı PC versiyonunda olduğu gibi birkaç yeri işaretleyebilir ve atladıktan sonra da oyuna aktarılan rotalarını planlayabilir.

.

pubg mobile

.

Oyunun grafikleri zaten seviliyor olsa da yine de Tencent Games oyunun grafiklerini daha rafine hale getirmeyi planlıyorpğ. Bunun yanında yeni tasarımların da geleceği aktarılıyor. Yeni tasarımlardan kasıt ise evlerin iç kısımlarındaki görünümler ve kulelerin değiştirilmesi olarak belirtiliyor.

.

Ultra HD modunun gelmesi bir süredir bekleniyor, gelecek yeni güncelleme ile birlikte bu desteğin sağlanacağı söyleniyor. Ultra HD grafik ayarlarının daha iyi işlemesi için güçlü bir CPU ve GPU’ya ihtiyacınız bulunuyor, yani bu özelliği kullanmak için amiral gemisi bir telefona sahip olmanız gerekiyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: