«
18

“PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?” sorusunun cevabını milyonlarca kişi arıyor. PUBG’nin Twitter hesabından yapılan bir paylaşım bu sorunun cevabını vermedi.

.

Bu durum yine de bazı güvenilir kaynakların net bir tarih vermesine engel olamadı. Payload isimli modun ilk versiyonu geçen yılın ekim ayında oyuncular ile buluşmuştu. Oldukça popülerleşen bu mod ne yazık ki açıklanamayan sebeplerden ötürü oyundan kaldırılmıştı.

.

PUBG Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

.

Bu modda hem ağır silahlar yer alıyor hem de helikopter kullanılabiliyor. M3E1-A isimli roketatar, MGL, M79 isimli bomba fırlatıcısı, AT4-A isimli lazer güdümlü füze, dört namlulu M202 roketatar ve RPG-7 gibi silahların oyunculara eşlik edeceğini söyleyelim.

.

Ayrıca, Apex Legends isimli oyundan bildiğimiz üzere, Payload 2.0 isimli oyun seçeneğinde ölen takım arkadaşlarınızı diriltebileceksiniz. Bu özellik PUBG Mobile Lite’da da var.

PUBG Mobile Payload 2.0 ne zaman gelecek

Oyuncular, ikinci versiyon sayesinde yeni zırhlı araçlara sahip olacak ve insansız hava araçlarından yararlanabilecek. Buna ek olarak radar sistemi de oyuna eklendi. Bu radar taşınabilecek ve her yerde çalışabilecek.

.

Böylece arabalar, helikopterler ve tekneler gibi ulaşım araçları hiçbir oyuncunun gözünden kaçmayacak. Yenilenen araçların üzerinde silah kullanılabilecek. Payload 2.0 için hazırlanan haritanın Erangel 2.0 için hazırlanan haritadan esinlenilerek tasarlandığı duyuruldu.

PUBG Mobile Payload 2.0

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *