«
HITMAN 3

IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon-gizlilik oyunu Hitman 3 için DLC‘ler geliyor. DLC‘ler oyunlara yeni haritalar eklemektense, mevcut haritaların içeriğini değiştirecek.

.

Hitman 3 DLC’leri Harita İçeriklerinde Değişikliğe Gidebilir!

.

Hitman 3 DLC’leri, Harita Temasını Ve Görevlerde Değişiklik Yapabilir

.

Hitman 3, World of Assassination üçlemesinin son oyunu olarak piyasaya sürüldü. TheGamer‘a konuşan Hitman 3’ün yapımcısı Forest Swartout Large, Stüdyonun yeni bir James Bond oyunu geliştirmesine rağmen, sürekli olarak Hitman 3 üzerinde çalıştıklarını ve gelecek için planları olduğunu paylaştı. IO Interactive‘in birden fazla ekibi bulunuyor. Ekiplerden en az bir tanesi Hitman 3’ü geliştirmeye ve yeni içerikler getirmeye devam edecek.

.

Hitman 3 DLC’leri Harita İçeriklerinde Değişikliğe Gidebilir!

.

Ayrıca LargeKesinlikle biraz DLC geliştireceğiz ancak bunun tam olarak ne olacağı ile ilgili bir karar vermedik. Şimdilik yeni harita eklemeyi düşünmüyoruz. Daha çok var olan haritaları kullanmayı ve onları yeniden tasarlamayı planlıyoruz, hatta iki farklı haritanın görevlerini birbirleri ile değiştirmeyi bile düşünüyoruz ifadelerini kullandı. Large‘ın bu açıklamasına göre oyuna yeni haritalar eklemektense mevcut haritaların temaları ve içerikleri değiştirilebilir. Bu sayede geliştirici ekip zamandan tasarruf sağlayacaktır.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *