Oyun

Fornite’ın 3. Sezonunun Bazı Değişiklikler İle Geleceği Ortaya Çıktı

Battle royale türünün en popüler oyunlarından bir tanesi hatta belki de birincisi olan Fortnite’ın yeni sezonunun kısa bir süre içerisinde başlaması tahmin ediliyor. Bu bekleme sürecindeyse yeni sezonla ilgili yeni bilgiler de internete sızıyor.

Son yılların en popüler oyun türlerinden bir tanesi olan ‘battle royale’in en bilinen temsilcilerinden bir tanesi olan Fortnite’ın yeni sezonuna dair bazı yeni bilgiler ortaya çıktı. Kısa bir süre sonra başlaması beklenen üçüncü sezonda bazı büyük değişikliklerin yaşanacağı iddia ediliyor.

 

Oyunun yeni sezonuyla ilgili yeni bilgileri ortaya çıkaran kişi ise Fortnite’a yönelik içerikleriyle bilinen bir YouTuber ve yetenekli bir Fortnite oyuncusu olan Tabor Hill. İçeride kaynağı olduğunu iddia eden Hill’in paylaştığı bilgiler arasında en çok dikkat çeken değişiklik, yeni sezonun yayınlanmasıyla birlikte oyun haritalarında yaşanacak olan büyük değişim.

Karşınızda Tabor Hill’in Yayınladığı Fortnite 3.Sezon Videosu

YouTuber tarafından paylaşılan bilgiye göre Epic Games, oyuna bir nevi yaz teması getirmek için oldukça yoğun bir şekilde sürekli çalışıyor. Yani yeni sezonda büyük ihtimalle bir su teması olacak, haritada suyun olduğu konumlar daha fazla olacak ve hatta su altı alanlar dahi eklenecek. Kısacası haritada büyük bir değişikliğin yolda olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

Şirketin oyuna ekleyeceği bu su teması sadece yüzmek için getirilmiyor. Şirket, ayrıca köpekbalıkları da ekliyor, ancak bunlar oyuncuların sürebilecekleri köpekbalıkları. Yani oyuncular için yeni bir su aracı  da diyebiliriz.

Bu yeni su temasıyla birlikte oyuna yeni bir Aquaman kostümü de eklenmesine kesin gözle bakılıyor. Bu kostüm, tıpkı sezonki Deadpool kostümünde olduğu gibi oyun içi görevlerle edinilebilecek. Hill, Battle Pass’in içerisinde DC Comics’in yer alacağını söylese de ek olarak başka bir kostümün yer alıp almayacağından bahsetmedi. Kesin olarak bahsedebileceğimiz şey daha fazla Marvel kostümünün yer almayacağı olabilir.

YouTuber’ın bahsettiği bir değişiklik de ateş şeklinde çevresel hasar oldu. Ancak Hill, bu özellikle ilgili daha fazla detaylı bilgi açıklayamadı. Tabii tüm bu bilgilere en azından resmi olarak açıklanana kadar şüpheyle yaklaşmak gerektiğinin de altını çizelim.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: