«
indir

Xiaomi Mi Band 6, ana ülkesi Çin dahil olmak üzere çeşitli bölgelerde mevcuttur . Şimdi, fitness takipçisinde önemli bir özelliği etkinleştiren yeni bir OTA güncellemesi alıyor.

Bildirdiğine göre Tizenhelp için yeni bir OTA güncellemesi Xiaomi ‘ın yeni fitness takip yerine geldi Mi Fit App Hindistan ve Çin kullanıcıları için. Bu, Xiaomi Mi Band 6’ya uykuda nefes alma kalitesi özelliğini ekler. Bilmiyorsanız, cihaz REM ile uyku takibi ve uykuda nefes alma kalitesi gibi özellikleri destekler.

Lansmanda Xiaomi, Mi Band 6’da bu özellikten bahsetti ve siz uyurken nefes alma kalitenizi izlediğini söyledi. Bunlardan bahsetmişken, aynı zamanda REM ve REM dışı seçeneklerle uyku takibine de sahip.

Xiaomi Mi Band 6, yeni bir güncelleme ile uykuda nefes alma kalitesi özelliğini alıyor

REM uykusu temelde gece boyunca aralıklarla meydana gelen uykudur ve hızlı göz hareketleri, daha fazla rüya görme, daha hızlı nabız, nefes alma ve vücut hareketleri ile karakterizedir. İşinize çok fazla girerseniz ve stres seviyeniz yükselirse, bazen uygunsuz bir uyku döngüsü yaşayabilirsiniz.

REM uyku takibi, uykuda nefes alma kalitesiyle birleştirildiğinde, rahatsızlığı ne sıklıkla yaşadığınızı anlamanıza yardımcı olabilir. Her neyse, Mi Band 6’yı güncellemek için Mi Fit Uygulamasının 5.0.0 sürümünde olduğundan emin olun .

Bunlar, Mi Band 6’da bulunan ana özellik değildir. 130’dan fazla saat yüzüne (Çin), 60’tan fazla saat yüzüne (global), 30 egzersiz moduna, 6 otomatik algılama egzersiz moduna, 24 × 7 kalp atış hızına sahiptir. izleme (PPG), SpO2 (Kan Oksijen ölçümü).

Cihaz, 1,56 inç AMOLED ekrana sahiptir. Bu 2.5D kavisli ekran, 5ATM suya dayanıklılık, 14 güne kadar pil içeren 125mAh LiPo pil, NFC (Çin’de) ve daha fazlası.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *