«
hazel235-1280x720

Bu yılın başlarında Razer, Project Hazel adlı ilginç bir RGB maskesini ortaya çıkardı. Tabii ki, Razer’ın RGB’yi sadece RGB uğruna her şeye yapıştırmasıyla ilgili bir şaka var, ancak ışıkların ötesinde, Project Hazel filtreleri, hoparlörleri ve hatta ultraviyole ışığı kullanan bir kılıfla oldukça yüksek teknolojili bir giyilebilir cihaz gibi görünüyordu. maskeyi kullanılmadığı zaman sterilize edin. Şimdi, Project Hazel gerçek olacak gibi görünüyor.

Project Hazel, CES 2021’de ortaya çıktığında sadece bir konsept iken, Razer CEO’su Min-Liang Tan, Yahoo Finance’e artık gerçek bir ürün olacağını söyledi . Başlangıçta, Razer’ın Project Hazel’ı konseptten üretime geçirmekte tereddütlü olduğu anlaşılıyor çünkü Ocak ayında ilk kez ortaya çıktığında aşılar ufuktaydı ve hala çok daha uzun süre maske takıp takmayacağımız belli değildi.

Razer'ın ileri teknoloji Project Hazel maskesi bazı olağanüstü haberler aldı

Artık aşı yayılmaya devam ettikçe ve hatta bir süre sonra bile maske takacağımız açıkça görülüyor, bu nedenle Razer, Project Hazel’ı gerçek bir ürüne dönüştürme kararını verdi. “Düşünüyorduk, bu bir konsept proje ve bu aşılar ve her şey uygulandığında geçerli olacak mı? Tan, Yahoo Finance’e verdiği demeçte, ileriye doğru karar verdik – ve size şimdi söyleyebilirim – bunu gerçeğe dönüştürmeye ve akıllı maskeyi göndermeye devam edeceğiz, “dedi.

Project Hazel ile ilgili potansiyel olarak çekici bir şey, tek kullanımlık maskelerle birlikte gelen sürdürülebilirlik sorunlarını çözmesidir. Project Hazel maskelerinin tekrar tekrar takılması amaçlanmıştır ve kullanımlar arasında sterilize edebilen bir UV ışık kutusu ile birlikte gelirler. Maske ayrıca, kullanıcının ağzını, pille çalışan RGB ışıklarını, görünüşte N95 maskelerinin yanı sıra çalışan hava deliklerini ve filtreleri göstermek için şeffaf bir kalkanla donatılmıştır ve hatta kullanıcının sesini yükseltmek için mikrofon ve hoparlörlere sahiptir.

Razer'ın ileri teknoloji Project Hazel maskesi bazı olağanüstü haberler aldı

Üst düzey bir maske diye bir şey varsa, Project Hazel muhtemelen odur. Çıkışı için bir zaman çizelgesi yok, ancak Tan’ın önümüzdeki bir veya iki yıl için maske takabileceğimizi düşündüğü göz önüne alındığında, Project Hazel sonunda perakende satışa çıktığında bir tanesine yatırım yapmaya değer olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *