«
apple-watch-se-17-1280x720

Bir sonraki Apple Watch’un, en yeni nesil Apple Watch kullanıcılarını bile cezbedecek değişiklik derecelerine sahip bir dizi yükseltme sunduğu söyleniyor. Yalnızca bu hafta yayınlanan en son ipuçlarından biri, Apple Watch Series 7 ile piyasaya sürülen sağlam bir Apple Watch’u göreceğimizi gösteriyor. Bu yeni sürüm, çizilmeleri önlemek için daha uygun bir kasa ile darbelere daha dayanıklı bir cihaz sunacak. ve birkaç çeşit hasar.

Elma İzle Explorer Edition olasılıkla Apple Watch sadece “tüm yeni” versiyonudur. Bu, yeni bir isimle yeni bir model olacaktır. Apple Watch Series 7 ailesinin tamamı muhtemelen kan şekeri ölçüm yeteneklerine de sahip olacak (kan şekeri izleme).

Bu aynı zamanda Apple’ın Apple Watch’un endüstriyel tasarımında küçük değişiklikler yaptığı nokta olabilir. Başından beri, Apple Watch büyük ölçüde aynı tasarımı korudu ve çoğunlukla dahili yükseltmelerde değişiklikler yaptı. 2020 sonbaharında analist Ming-Chi Kuo , Apple Watch Series 7’nin “önemli bir form faktörü tasarım değişikliğinin” gerçekleşebileceği yer olabileceğini öne sürdü.

Apple Watch Series 7 çıkış tarihi, fiyatı, özellik beklentileri

İlk Apple Watch’un çıkış tarihi Nisan 2015’ti. O andan itibaren Apple, Eylül ayında her zaman yeni bir Apple Watch yayınladı. Seri 1/2, 16 Eylül, Seri 3 22 Eylül, Seri 4 21 Eylül, Seri 5 20 Eylül ve Seri 6 / SE 18 Eylül’de yayınlandı.

Apple Watch’un fiyat yapısının Apple Watch Series 7 ile değişmesi pek olası değildir. Ana Apple Watch Series 7 giriş seviyesi birimine bakarsanız, muhtemelen 399 USD civarında bir fiyat göreceksiniz. Bundan daha düşük maliyetli herhangi bir yeni cihaz, muhtemelen Apple Watch SE (2. nesil) olarak adlandırılan bir cihazla 2022 Eylül ayında görünecek.

Söylentilere göre Apple Watch Explorer Edition’ın uzun vadede Apple Watch SE serisinin yerini alması ihtimali var. Şu anki fiyatlandırma yapısı, standart 400 $ ‘lık birimden daha yüksek veya daha düşük bir fiyata sahip sağlam bir Apple Watch’a otomatik olarak borç vermiyor – göreceğiz!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *