«
android12-3

Realme X7 Pro , Şubat ayı başlarında Hindistan’da piyasaya sürüldü . Geçen yıl Çin’de piyasaya sürülen orijinal gibi, Hint varyantı da eski bir Android 10 tabanlı realme UI işletim sistemi ile piyasaya sürüldü . Şimdi, piyasaya sürüldükten iki aydan biraz daha uzun bir süre sonra, marka Android 11 için beta test kullanıcıları almaya başladı.

realme

Mart ayı başında, realme ortaya realme X7 Pro realme UI 2.0 Erken Erişim programının bir parçasıdır olacağı Q2 2021 . Söz verildiği gibi, şirket test uzmanları için kayıtlar açtı.

Realme Community’deki resmi duyuru gönderisine göre , ilgilenen kullanıcılar RMX2121PU_11.A.14 yapı numaralı en son aygıt yazılımını kullanıyor olmalıdır . Programa kaydolmak için kullanıcıların Ayarlar> Yazılım Güncelleme> Dişli Simgesi> Deneme Sürümü> Şimdi Uygula’ya gitmesi ve ayrıntıları göndermesi gerekir.

Tüm kullanıcılar denemek için uygun olacaktır Android’i 11 üzerinde realme X7 Pro . Bunun nedeni, markanın sadece sınırlı koltuk tahsis etmiş olması ve ne kadar olduğunu söylememesidir. Bu nedenle, koltukların kullanılabilirliği FCFS’ye (İlk Gelen İlk Servis) göre olacaktır.

Her neyse, bu sizin tek akıllı telefonunuzsa, kendinizi kaydettirmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü beta sürümleri her zaman hatalı ve realme de aynı şekilde uyarıyor. Ancak realme UI 2.0 Erken Erişim yapısından hoşlanmıyorsanız kararlı kanala geri dönebileceğinizi belirtmekte fayda var . Ancak bu işlem, cihazın dahili depolamasını silecektir.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *