«
images (2)

Birkaç gün önce Realme , MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından desteklenen en yeni akıllı telefonunu Çin ana pazarı olan Realme GT Neo’da piyasaya sürdü . Şimdi, şirketin yöneticisi akıllı telefonların fiyatlandırılmasıyla ilgili bir fikir paylaştı.

Realme Başkan Yardımcısı ve Realme China Başkanı ve şirketin Global Market Başkanı Xu Qi , akıllı telefonların fiyatlarının bu yılın ikinci yarısında dalgalanabileceğini söyledi.

Bu, esas olarak yonga setleri ve piller dahil olmak üzere küresel hammadde kıtlığına bağlanıyor. Fiyatlandırmanın genel arz ve talep ilişkisi tarafından belirleneceğini ve mevcut senaryoya göre artmasının muhtemel olduğunu ekliyor.

Realme'den Xu Qi, malzeme sıkıntısı nedeniyle 2021 yılının ikinci yarısında akıllı telefon fiyatlarının artabileceğini iddia ediyor

Realme geçen yıl 2021 yılı için yeni stratejisini duyurmuştu – Dual Platform + Dual Flagship. Şirket, üst düzey cihazlar için hem Qualcomm Snapdragon hem de MediaTek Dimensity işlemcileri kullanacak.

Biri performansa, diğeri fotoğrafa odaklanan iki amiral gemisi teklifi oluşturmayı planlıyor. Şirket ayrıca, markayı geliştirmek için bir önlem olarak orta-üst düzey ürün yelpazesini üstlenmeyi planlıyor.

Şirket ayrıca Çin’deki ayak izlerini de genişletiyor. Yakın zamanda daha fazla satış noktasını onayladı ve 30.000 noktayı ve satış ağını geçti. Ayrıca, satış sonrası hizmet merkezlerini 300’den fazla şehri kapsayacak şekilde 1.000’den fazla genişletti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *