«
REDDIT

Reddit, yeni bir finansman turunda topladığı 250 milyon doların sonrasında, bu yıl içinde sahip olduğu çalışan sayısını ikiye katlayarak 1400‘e çıkaracağını açıkladı.

.

Şu anda dünya çapında yaklaşık 700 çalışanı bulunan sosyal medya platformu, daha çok ABD‘de San Francisco, New York, Los Angeles ve Chicago ofislerinde çalışana sahip. Bu yıl içerisinde personel sayısını artırmayı planlayan Reddit‘in yeni elemanlarını hangi bölgedeki ofisine yerleştireceği ise bilinmiyor.

.

Reddit, Çalışan Sayısını İki Katına Çıkaracak!

.

Reddit, Değerine Değer Katıyor

.

Yeni finansman sayesinde değerini ikiye katlayarak 6 milyar dolara çıkaran Reddit, geçtiğimiz çeyrekteki reklam gelirlerini de yükseltti. Şirketin reklam gelirinin, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 90 arttığı ifade ediliyor.

.

Reddit, Çalışan Sayısını İki Katına Çıkaracak!

.

Aralık ayı itibariyle 52 milyon aktif kullanıcıya ulaşan sosyal medya platformu, rakiplerine yaklamamış olsa da, kendi çapında değer kazanmaya devam ediyor.

.

Çalışan sayısını ikiye katlamak üzerine çalışan Reddit’in, hangi alanlarda personel alımı yapacağı da şu an için belirsiz. Önümüzdeki günlerde şirketin konu ile alakalı daha detaylı açıklamalar yapması bekleniyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *