«
Redmi-K405-1

Üreticilerin bir telefonun özel bir sürümünü duyurması mobil endüstride bir trend haline geldi. Bu özel sürüm telefonlar bazen popüler kültürden (filmler, anime veya çizgi roman karakterleri) veya diğer markalarla yapılan ortaklıklardan ilham alır. Redmi , Redmi K40 Game Enhanced Edition Bruce Lee Special Edition ile işleri başka bir seviyeye taşımaya karar verdi!

Evet, bunun bir ağız dolusu olduğunu biliyoruz ama bu bir sersemletici. Oyun akıllı telefonunun Bruce Lee Special Edition’ı aslında birkaç gün önce Redmi’nin lansman etkinliği için davet göndermesiyle alay edildi. Davet, geç dövüş sanatçısının en sevdiği dövüş silahı olan nunchaku aka nunchucks’ı içeriyordu.

redmi

Telefonun kendisine gelen Redmi Redmi K40 Game Enhanced Edition Bruce Lee Special Edition, parlak sarı + siyah çift renkli bir kaplama için standart versiyonun donuk renklerini düşürüyor. Bruce Lee hayranları bu renklerin rastgele değil, oyuncunun favorileri olduğunu fark edecekler.

Ortada “Bruce Lee King of Kung Fu” yazılı uzun bir siyah şerit var. Çerçeve ve omuz düğmeleri de siyah. Sarı bir güç düğmesi elde edersiniz ve omuz düğmelerinin anahtarlarının içindeki vurgu sarıdır.

Redmi K40 Game Enhanced Edition Bruce Lee Special Edition yalnızca özel bir kutuda gelmekle kalmaz, aynı zamanda özelleştirilmiş aksesuarlara da sahiptir. Sarı bir tampon kutusu, sarı bir güç tuğlası ve bir sarı şarj kablosu dahildir.

Bruce Lee Special Edition 432 $ fiyatlıdır ve 12GB RAM ve 256GB depolama alanıyla birlikte gelir. 30 Nisan’da satın alınabilecek.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *