«
indir (6)

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 20 ile başladığı telefonlarının perakende kutusundan aksesuarların çıkarılmasıyla denemeye başladı, çünkü kulaklık vermedi, ancak talep edenlere ücretsiz olarak gönderdi.

Apple, şarj cihazını tüm iPhone cihazlarından birkaç ay önce çıkardıktan sonra strateji daha fazla ilgi görüyor gibi görünüyor. Xiaomi takımını Mi 11 ile takip etti ancak Apple’ın aksine müşterilere kutuda şarj cihazı bulundurma seçeneği sunuyor.

Redmi Note 10 serisinin perakende kutusunda şarj cihazı olmadan gelmesi muhtemel

Şimdi, Xiaomi’nin alt markasının, yeni yayınlanan görüntülere inanılacaksa , yaklaşan Redmi K40 serisi akıllı telefonlarla aynı şeyi yapması bekleniyor . Görünüşe göre şirketten başka bir cihazın da şarj cihazını kutudan çıkarması bekleniyor – Redmi Note 10.

Redmi markasının Genel Müdürü Lu Weibing , yakın zamanda Weibo’da bir paylaşımda bulunarak yaklaşan Redmi Note 10 serisi akıllı telefonlar için öneriler istedi. Yorumlarda, bazı kullanıcılar şarj cihazının kutudan çıkarılmasını önerdi ve bu yorumlardan birine Lu Weibing, şarj cihazının perakende kutusuna dahil edilmeyeceğini belirten “mesaj alındı” diyerek yanıt verdi.

Redmi Note 10 serisinin perakende kutusunda şarj cihazı olmadan gelmesi muhtemel

Akıllı telefon üreticileri, bu hareketi “çevre dostu” olarak belirterek ve çoğu kullanıcının evde zaten bir şarj cihazı olduğunu iddia ederek şarj cihazını kutudan çıkarmayı haklı gösteriyor. Ancak şarj cihazı kullanıcılarının evde sahip olabileceği en son hızlı şarj teknolojisiyle uyumlu olmayacağı gerçeğini görmezden geliyorlar ve bu özellikten yararlanmak için yenisini satın almaları gerekecek.

Weibo gönderisi, Redmi Note 10 serisinin yakında piyasaya sürülebileceğini ima etse de, şirket şu anda Redmi K40 amiral gemisi akıllı telefonunu sonuna kadar piyasaya sürmeye hazırlandığı için en azından birkaç ay resmi lansmanı beklemiyoruz. önümüzdeki ay, Çin’deki Bahar Şenliği’nden sonra.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

BİZİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *