«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Redmi Note 9S İçin Güncelleme Sonunda Geldi!

Redmi Note 9S İçin Güncelleme Sonunda Geldi!

REDMI NOTE 9S

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin telefonları ülkemizde oldukça yüksek satış rakamlarına sahip. Bu kapsamda son dönemde ülkemizde yoğun ilgi gören modellerden birisi olan Redmi Note 9S Android 11 güncellemesini aldı.

.

.

Redmi Note 9S’e Android 11 Güncellemesi Geldi

.

Daha önce çeşitli ülkelerde test edilen güncelleme, global olarak yani dünya genelinde paylaşıldı. Tabi bugüne kadar yayınlanan güncellemeler ile benzer şekilde kademeli bir şekilde sunuluyor.

.

.

Yaklaşık 2.5 GB boyutundaki güncelleme ile birlikte cihazın işletim sistemi Android 11’e yükseltilirken, güvenlik yaması Ocak 2021 olarak yenileniyor. Bu telefon Android 10 işletim sistemi ve MIUI 12 arayüzü ile piyasaya çıkmıştı.

.

Mevcut durumda MIUI 12 arayüzüne sahip olan telefon, Android 11 güncellemesini diğer kardeş modellere kıyasla biraz daha geç almış oldu. Xiaomi, 8 Şubat tarihinde MIUI 12.5 arayüzünü kullanıcılara sunacak olsa da Redmi Note 9S’in bu güncellemeyi alması beklenmiyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *