Rode Wireless Go II Özellikleri Tanıtıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Rode Wireless Go II Özellikleri Tanıtıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

RODE WIRELESS GO II

YouTube içerik üreticileri tarafından çok fazla tercih edilen Rode Wireless Go serisinin yeni üyesi tanıtıldı. Özellikleri ile dikkat çeken Rode Wireless Go II modeli, beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

.

Rode Wireless Go II Özellikleri Tanıtıldı!

.

Rode Wireless Go II Özellikleri

.

Kompakt kablosuz mikrofon seti Rode Wireless Go serisinin yeni modeli tanıtıldı. Wireless Go II adı verilen model, iki ayrı kaynak için çift kanal kayıt özelliğiyle ilgi çekiyor.

.

Geliştirilen yeni teknoloji sayesinde kablosuz iletişim konusunda daha kararlı hale gelen ve uzun menzil sunan modelin kutu içeriğinde 2 adet verici ve 1 adet alıcı yer alıyor.

.

Rode Wireless Go II Özellikleri Tanıtıldı!

.

Kullanıcılar, dahili mikrofona sahip olan vericilere 3,5 mm jak girişi sayesinde harici mikrofon da takabiliyor. Her iki vericiden de çift kanal kayıt yapabilen alıcı, Type-C ile telefon veya bilgisayara ses kaydını iletebilme özelliğine sahip.

.

Yeni modelin bataryası, yaklaşık olarak 7 saat kullanım imkanı sunarken, çok kanallı kaydı post prodüksiyon için ayrı şekilde depolama imkanı da mevcut. 200 metreye kadar genişletilmiş menzil sunan cihaz, dahili kayıt özelliği sayesinde 24 saate kadar olan kayıtları SD kart ihtiyacı olmadan depolayabiliyor.

.

Rode Wireless Go II fiyatı

.

Ülkemize geliş tarihi henüz bilinmeyen Rode Wireless GO II modelinin ABD satış fiyatı, 299 dolar olarak belirlendi.

.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: