«
Buds Q2

Her marka yepyeni kulaklık modellerini geliştirmek için sürekli olarak kıyasıya rekabet ediyor. Realme’nin teknoloji pazarında yakaladığı başarılı ivmeyle birlikte yeni kulaklığının FCC tarafında görüldüğü ortaya çıktı. FCC’de sertifikanın ortaya çıkmasına ek olarak bazı özellikler de biliniyor. İşte Realme Buds Q2 olarak adlandırılan yeni kulaklığın bazı özellikleri:

.Buds Q2

.

Realme Buds Q2 Yakında Duyurulacak!

.

Giyilebilir teknolojinin önemli bir ayağını oluşturan kablosuz kulaklıklar pazarında rekabet iyice kızışmaya başladı. Farklı özellikleri farklı tasarımlarla sunmak için yarışan teknoloji şirketleri, kullanıcıları ürünlerini satın almak için neden sunuyor. Hal böyle olunca ‘bütçe dostu’ olan cihazlara yönelen pek çok insan bu klasmandaki cihazların özelliklerini kıyaslıyor.

.

.

Realme’nin yeni Buds Q2 kulaklığı ise temelde TWS olarak listeleniyor. Model numarası RMA2010 olduğu bilinen kulaklıkların bünyesinde 40 mAh bir bataryanın bizleri karşıladığı görülüyor ve cihazın şarj haznesinde ise 400 mAh kapasite bulunmakta.

.

Buds Q2

.

Siyah ve yeşil renklerle geleceği söylenen kulaklığın, küçük boyutlarda olacağı görülüyor. Kulaklığın şarjı ise mikro USB bağlantısı ile dolacak deniyor ve bu USB-C kullanan pek çok kişinin hoşuna gitmeyecek bir detay. Kulaklığın çok yakında Hindistan’da tanıtılması bekleniyor ve fiyatının da oldukça uygun olacağı tahmin ediliyor.

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *