Mobil

Slack Uygulamasına iOS Güncellemesi Geldi

Uygulama Baştan Aşağı Değişti

Grup içi iletişim uygulamalarından olan Slack, Android ve Web sürümlerinde tasarımsal değişiklikler yapmıştı. Şimdi ise iOS için tamamen güncellendi.

.

Ekipler arası iletişimi sağlayan mesaj ve dosya paylaşımı ile video konferans özelliklerini de sunan Slack, Nisan ayında web sürümünde tasarımsal olarak önemli değişiklikleri yayınlamıştı.

.

Slack iOS için baştan aşağı güncellendi

.

Web sürümünün ardından Android uygulamasında da aynı tasarımsal değişiklikleri sunan şirket için sıra iPhone’a geldi. Güncelleme notlarında uygulamanın altında yer alan bir gezinme çubuğu yerleştirildiği gözüküyor. Özellikle iOS işletim sisteminde bazı geçişlerin kaydırma hareketiyle yapılması bu özelliği daha efektif kılıyor.

.

slack

.

App Store’da yerini alan Slack uygulamasını güncellediniz ancak bu özelliklere erişemiyorsanız, endişe etmenize gerek yok. Slack iOS uygulama notlarında yeni tasarımın sırayla tüm kullanıcılar için aktif edileceği not düşülmüş.

.

slack

.

Güncelleme notlarına düşülen açıklamada; “Önceki sürümde, insanların Slack’in mobil uygulamasında kullandıkları dört ana özelliğe ulaşmaları fazlasıyla karmaşıktı. Bu karmaşıklığı, uygulamanın alt kısmına yeni bir gezinme çubuğu ekleyerek düzelttik. Bu çubuk normalde ekranın sol tarafında bulunan sohbet veya kanal geçişlerini sağlayan yan çubuk ‘Ana Ekran’, kişisel mesajlaşmalar ‘DM’ler’, kişilerin sizi etiketlediği yerleri gösteren ‘Bahsetmeler’ ve o anki durumunuzu ve tercihlerinizi çok daha kolay ulaşabileceğiniz “Siz” sekmelerini barındırıyor.” bilgileri yer alıyor.

.

slack

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Twitter ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: