Spotify Anneler Gününe Özel Güncelleme Yaptı - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Microsoft Office 365 İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

e
sv

Spotify Anneler Gününe Özel Güncelleme Yaptı

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

spotify

Bildiğiniz gibi bu yıl Anneler Günü 10 Mayıs 2020 tarihine denk geldi. Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan bu özel gün için birçok kampanya ve özel kutlamalar şirketler tarafından hazırlanıyor. Google’ın Doodle’ında yer alan Anneler Günü içeriğinin yanında şimdi de popüler içerik dinleme platformu Spotify Anneler Günü için Türkiye’deki çalma listelerinin kapak fotoğraflarını güncelledi.

.

Spotify Anneler Günü güncellemesi

.

Spotify Anneler Günü için platformunda bulunan popüler yerli çalma listelerinin kapak fotoğraflarına o kategorilerde en çok dinlenen sanatçıların anneleriyle olan fotoğraflarını ekledi. Sıla ve annesinden, Patron ve annesine, Reynmen gibi birçok sanatçının annesiyle fotoğrafları eklendi.

.

spotify

.

Türkçe Rap yerli çalma listesinde sokağın nabzını tutan, Patron ve kardeşi Sain ile Annesi yer alıyor. Bir diğer popüler liste olan Hot Hits Türkiye çalma listesinde ise Reynmen ve annesi yer alıyor.

.

spotify

.

En iyi Türkçe Rock parçalarının yer aldığı listenin kapağında ise son yıllarda güzel bir çıkış yakalayan Batu Akdeniz ve annesi yer alıyor. Sesli Kadınlar çalma listesinde ise Türkçe şarkıların sevilen seslerinden olan Sıla ve annesinin fotoğrafına yer verilmiş.

.

Böyle tatlı bir güncelleme yapan SpotifyAnnelerin Gününü bu şekilde kutluyor. Geçen yıl da benzer bir kutlama ile karşımıza çıkan Spotify hem dünyada hem de Türkiye’de en çok dinlenen anne şarkıcıları derlemişti. Başarılı kadınların listelerini yayımlayan platform o zaman da en çok dinlenen parçaları bu listelere eklemişti.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Twitter ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: