«
indir (70)

EA’nın Star Wars oyunu üzerindeki özel hükümdarlığı, Ubisoft’un bir açık dünya Star Wars oyunu yaptığı haberi ile sona eriyor ve bu, Epic Games Store’un Star Wars Battlefront 2’yi dağıtması için ilginç bir hafta haline getiriyor . Önümüzdeki yedi gün boyunca, tek oyunculu ve çok oyunculu modlarda her türlü özgün Star Wars-y zapping ve swording için Dice’ın ücretsiz bir kopyasını edinebilirsiniz. Yağma kutusu pislikleriyle dolu fırlatıldığından beri adil bir yol kat etti. Bir kez daha, bir freebie beklemek karşılığını verir.

Ah, ama açık olmak gerekirse: Bu, 2017’nin Star Wars Battlefront 2’si, 2005’in Star Wars: Battlefront 2’si değil. Bu ikisini sadece bir aptal karıştırabilir.

Eski Matt’imiz (barış içinde RPS) , “sizi Star Wars evreninin içine çekmeyi kesinlikle başarıyor” diyerek tek oyunculu kampanyayı oldukça beğendi . Çok oyunculu başka bir konuydu , en önemlisi, bir sürü ganimet kutuları ve para birimleriyle dolu olduğu için . EA, tepkiden sonra bunu çıkardı ve ardından yıllarca içerik güncellemeleri yayınlayarak, cani ewoklar da dahil olmak üzere filmlerin zaman çizelgesinden yeni haritalar, modlar, karakterler ve araçlar ekledi. Dürüst olmak gerekirse nasıl bittiğinden emin değilim. Görüşler, kimse?

Star Wars Battlefront 2 şu anda Epic Games'de ücretsiz

EA ve Disney arasında neler olduğu tam olarak belli olmasa da, 10 yıllık münhasırlık anlaşmalarının erken mi bittiği ya da ne veya neden sona erdiği, ikisi henüz ayrılmıyor. Lucasfilm Games, dün yaptığı açıklamada, “EA’daki yetenekli ekiplerle bir dizi projeye sahip olduklarını” söyledi. Ancak Disney’in, Battlefront 2’nin birçok ülkenin birçok ganimet kutusunun yasadışı kumar olduğuna karar vermesine neden olan bir ganimet kutusu tepkisinin parlama noktası olmasından çok memnun olmadığını hayal etmek zor .

Hie sana Epic Games Store Perşembe keepsies için Battlefront 2 ücretsiz bir kopyasını kapmak için yanındaki 4 de önce. Bu, neredeyse tüm kozmetiklerin kilidini açan Celebration Edition.

Bundan sonraki ücretsiz oyun 21 Ocak’tan itibaren Galactic Civilizations III olacak. Adam’ın iyi bir ‘olduğunu söylediği, Stardock’un 2015 bilim kurgu 4X strateji oyunu .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *