Süper Anlaşma: Gearbest'te Yeelight 1SE Akıllı LED Ampulü 14,99 $ (ORİJİNAL FİYAT 20 $) alın | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Süper Anlaşma: Gearbest’te Yeelight 1SE Akıllı LED Ampulü 14,99 $ (ORİJİNAL FİYAT 20 $) alın

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Süper Anlaşma: Gearbest'te Yeelight 1SE Akıllı LED Ampulü 14,99 $ (ORİJİNAL FİYAT 20 $) alın
Gearbest, Yeelight 1SE Smart LED Bulb’da bu harika teklifi veriyor. Genellikle 20 dolardan satılan bu akıllı ampul , Gearbest’te yalnızca 14.99 dolara satılıyor.
Yeelight 1SE Akıllı LED Ampul, aydınlatma ihtiyaçlarınız için tek noktadan bir çözümdür. 6W kompakt ampul, 16 milyon renk seçeneği ve renk sıcaklığı ayarlama işleviyle birlikte gelir. Bu, her zaman ruh halinize uygun bir renk bulacağınız ve akıllı ampulün ışığınızın dokusunu ve sıcaklığını ayarlayabileceği ve böylece ihtiyacınıza göre farklı ortamlar yaratabileceği anlamına gelir. Örneğin: Soğuk, parlak beyaz ışık ders çalışmak veya çalışmak için kullanılabilir ve farklı tonlarına sahip sıcak sarı ışık, rahat ve dinlendirici bir akşam ortamı oluşturmak için kullanılabilir.

Gelişmiş ses kontrolü işlevi, koltuğunuzun rahatlığında ampulü açıp kapatmanıza olanak tanır. Tek ihtiyacınız olan bir Google Asistan, Alexa, Samsung Smart Things veya Mijia Uygulaması. Akıllı ampul, yukarıdaki tüm cihazlarla uyumludur ve basit bir sesli komutla kontrol edilebilir.

Süper Anlaşma: Gearbest'te Yeelight 1SE Akıllı LED Ampulü 14,99 $ (ORİJİNAL FİYAT 20 $) alın

Başka bir harika işlev, tarayıcıyı (uygulamadan) belirli bir nesneye yönelttiğinizde, ampulün rengini gerçek zamanlı olarak nesnenin rengine değiştirdiği renk toplama yeteneğidir. Bu, herhangi bir arka plan nesnesine işaret ederek akıllı ampul renginizi arka planınıza uyacak şekilde kolayca değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Müzik senkronizasyon işlevi ve uykunuz için ay ışığı modu gibi ek özellikler, bu akıllı ampulü eviniz için bir zorunluluk haline getirir.

Düşük güç tüketen Yeelight 1SE Akıllı LED Ampul genellikle 20 dolardan satılıyor. Ancak yalnızca önümüzdeki 30 saat boyunca Gearbest bu akıllı ampulü 14,99 dolara veriyor . Bu teklif yalnızca China Warehouse’dan yapılan gönderiler için geçerlidir ve ek nakliye ücretleri uygulanabilir.

Bu yüzden teklifin süresi dolmadan akıllı ampulünüzü sipariş edin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: