«
10815109333042

Banggood, Xiaomi Mijia T100 Sonic Elektrikli Diş Fırçasını yalnızca 9,99 dolara veriyor .

NEREDEN ALINIR
Xiaomi Mijia T100 Sonic Elektrikli Diş Fırçası $ 9.99 @ Banggood’da
Xiaomi Mijia T100 sonik elektrikli diş fırçası, 16500 rpm titreşim frekansı ve dişlerinizin her köşesini ve çatlaklarını temizlemenize yardımcı olan 360 boyutlu bir temizleme işlevine sahiptir. İthal edilmiş yüksek kaliteli yumuşak kıllarla yapılan mini kafa, ulaşılması zor alanların temizlenmesine yardımcı olur ve çift fırçalama modu, farklı diş ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olur.
Elektrikli diş fırçası, dişlerinizin tüm farklı bölgelerini temizlemenize ve 2 dakika sonra fırçalamayı durdurmanıza yardımcı olan 2 dakikalık durdurma ve 30 saniyelik bölge değiştirme hatırlatıcısıyla birlikte gelir. Diş fırçası, tek bir şarjla 30 güne kadar dayanabilir ve hafif ve kompakt tasarımı, çantanızda veya seyahat çantanızda taşımayı kolaylaştırır.

Süper Anlaşma: Xiaomi Mijia T100 Elektrikli Diş Fırçasını 9,99 $ 'a satın alın (Orijinal Fiyat 18 $)

Genel olarak 18 $ ‘dan perakende satış yapan Xiaomi Mijia T100 Sonic Elektrikli Diş Fırçası artık sadece Banggood’da 9,99 $’ a satılıyor . Anlaşma, Çin’deki depodan sipariş edilen Mavi, Beyaz ve Pembe renk çeşitleri için geçerlidir.

Lütfen bu süper fırsatın önümüzdeki 11 gün içinde sona ereceğini unutmayın. Bu yüzden bu yüksek indirimli diş fırçasını en kısa zamanda alın.

Bu tür heyecan verici fırsatlar ve teklifler hakkında daha fazla bilgi için fırsatlar merkezimize göz atın .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *