• Facebook
  • Instagram
  • Twitter
Arama
«
SUPER NINTENDO WORLD

Birkaç aksilikten sonra, Super Nintendo World tema parkı bu ay açılıyor. Her şey biraz abartılı görünüyor, ancak sıkı Mario hayranları ve çocuklar buna bayılmalı. Ancak mantarla zenginleştirilmiş yemekleriyle Kinopio’s Cafe ilginç geliyor.

.

Super Nintendo World, salgın gecikmeden sonra nihayet 18 Mart'ta açılıyor

.

Pazartesi günü, Nintendo , Super Nintendo World’ün nihayet 18 Mart’ta açıldığını duyurdu . Park, Osaka’daki Universal Studios Japonya’nın içinde yer alıyor ve başlangıçta geçen yaz açılması planlanmıştı, ancak pandemiden etkilenmişti. Nintendo çıkışını 4 Şubat 2021 için yeniden planlamıştı, ancak bu da geri çekildi.

.

.

Covid yetkileri gevşemeye başlasa da, Nintendo açılış sırasında hala bazı önlemler alıyor. Tüm konukların maske takmasını gerektiriyor ve belirli sayılar listelenmemiş olmasına rağmen, Nintendo Universal Studios’un şimdilik bilet satışlarını sınırladığını söylüyor.

.

Parkın içi, hareketli dönen paralar, Goombas ve Koopa Troopas ile yaşayan bir Mario oyunu gibi görünüyor. Yoshi bile bir görünüme sahip (yukarıdaki video turuna bakın). Mantar Krallığı, Şeftali Kalesi ve Bowser’s Kalesi dahil olmak üzere en az üç temalı alan vardır.

.

.

Nintendo, 2017’de belirsiz bir Mario Kart çekiciliğinden bahsetti. En son güncelleme “Mario Kart: Koopa’s Challenge” ve “Yoshi’s Adventure” etkinliklerini duyurdu. Ayrıca konukların eğlenceye katkıda bulunan “güçlendirme bantları” satın alabileceklerini de söyledi. Gruplar altı karakter temasına sahiptir.

.

Nintendo, “Bir güçlendirme grubunuz varsa, bölgedeki gizli sırları arayabilir ve anahtarı düşman karakterden almak için ‘Güçlendirme Bantı Anahtar Mücadelesi’ne meydan okuyabilirsiniz,” dedi Nintendo.

.

Konuklar, etkinliklerini ve puanlarını takip etmek için telefonlarına bir uygulama bile indirebilir.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

%d blogcu bunu beğendi: