«
GTA

Grand Theft Auto 5 yaklaşık 8 yıl önce tanıtılmıştı. Birçok kişi tarafından aktif olarak oynanmaya da devam ediyor. Twitter üzerinden Chiko Kan adlı müzik yapımcısı, kendisine Grand Theft Auto 6 ile ilgili gönderilen e-posta içeriğini paylaştı.

.

Grand Theft Auto 6, Bir E-Posta ile Gündemde

.

Grand Theft Auto 6 Birkaç Yıl Daha Bekletecek

.

Red Dead Redemption 2 oyunu yayınladıktan GTA 6 ile ilgili sessiz kalan Rockstar Games, geçtiğimiz aylarda bazı spekülasyonlar ile gündeme geldi.

.

Chiko Kan adlı bir müzik yapımcısı, GTA 6 ile ilgili gönderilen e-posta içeriğini paylaştı. Bazı analistler e-postada bahsedilen diğer projelerin Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online olduğunu iddia etti. Ayrıca Yan2295 adlı Twitter kullanıcısı GTA 6’nın yakın zamanda piyasaya sürülmeyeceğini iddia etti.

.

Grand Theft Auto 6, Bir E-Posta ile Gündemde

.

Bir Reddit kullanıcısı, paylaşılan ekran görüntüsünde bazı paragrafların farklı font ile yazıldığını ve ekran görüntüsünün sahte olabileceğini belirtti. Henüz şirketten açıklama gelmese de GTA 6 bir süre daha bekletecek gibi görünüyor.

.

.

GTA 6’nın diğer oyunlara göre farklı bir bakış açısıyla geliştirildiği iddia ediliyor. Şirketin GTA 6 için Bully 2 oyununun geliştirme sürecini durdurduğu da söylentiler arasında yer alıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *