«
tcl-foldable-rollable-hybrid-phone-tablet-concept-0-1280x720

TCL, şu anda akıllı telefon tasarımındaki en büyük iki trendi birleştiren katlanabilir, döndürülebilir bir telefon melezi üzerinde çalışıyor. Kendi ekranlarını yapan ve 2020’nin başlarında Android cihazlar için kendi markasını zorlamaya başlayan şirket, bir süredir katlanabilir ve esnek OLED paneller üzerinde çalışıyor, ancak bu yeni konsept cihaz onları henüz görülmemiş bir şekilde bir araya getiriyor. yollar.

Yaklaşık on iki ay önce TCL, geliştirmekte olduğu bazı prototip tasarımlarını ortaya çıkardı. Bu, iki menteşesi olan ve tıknaz bir telefondan nispeten büyük bir tahtaya geçmek için bir akordeon gibi çöktüğü çift katlanan bir tabletin yanı sıra, yandan açılan katlanabilir bir ekrana sahip kayan bir cihazı içeriyordu.

Şimdi, TCL’nin üzerinde çalıştığı şeyin başka bir yinelemesinin yeni taslakları ve renderları ortaya çıktı. Cihaz – Nisan ayında resmi olarak açıklanacak ayarlı, CNET diyor – birleştirir katlanabilir hem TCL DragonHinge ve yuvarlanabilir ekran. Sonuç olarak, şirketin önceki çift katlama prototipinin aşırı kalın form faktörü olmadan potansiyel olarak büyük bir tablet deneyimi sunabilir.

TCL’nin bu tasarımı yakın zamanda herhangi bir zamanda üretime sokmayı gerçekten planlayıp planlamadığını veya şirketin ekran üretim teknolojisini sergilemek için başka bir fırsat olarak görülüp görülmediğini söylemek mümkün değil. Şimdiye kadar, gerçekten pazara ulaşan TCL markalı Android telefonlar, konseptlerinden ve renderlarından çok daha yaygın oldu. TCL 20 Serisi CES 2021 de, örneğin, altında 300 $ dan satışa devam etmesi bekleniyor açıkladı.

Bu telefonların – ve özellikle kullanılabilirliklerine ilişkin ayrıntıların – TCL’nin Nisan 2021 söylentileri etkinliğinde ilgi odağı olduğu söyleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *