Teamfight Tactics Set 4 Yollar Güncellemesi Getiriliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Teamfight Tactics Set 4 Yollar Güncellemesi Getiriliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teamfight Tactics

Otomatik savaş türündeki moduyla derin bir oyun deneyimi sunan Teamfight Tactics’e, oyunculara yepyeni deneyimler sunacak TFT Set 4 güncellemesi getiriliyor.

.

Yollar Mekaniği – Seçilmiş:

.

Yollar’da galibiyete giden ana yollardan birisi takımınız için doğru “Seçilmiş” şampiyonu bulmaktan geçiyor. Sistemin şu şekilde çalışması planlanıyor:

.Teamfight Tactics

.

Teamfight Tactics Yollar güncellemesi 15 Eylül’de Yayınlanacak!

.

Oyuncuların karşısında belirli aralıklarla Seçilmiş bir şampiyon çıkacak. Bu şampiyonlar halihazırda 2 yıldız seviyesinde bulunuyor ve normal 1 yıldızlı hallerinin üç katı bedelle alınabiliyorlar. Ayrıca biraz daha fazla güce de sahipler:

.

Özelliklerinden biri (köken veya sınıf özellikleri) “seçilmiş” olur ve o özellik kompozisyonda iki kere sayılır!

.

Aynı zamanda +200 Can ve ek olarak 500 Can, %35 Yetenek Gücü, 50 SG veya %25 daha az mana bedeli arasından bir nitelik ilavesi daha kazanırlar. (Sayılar zamanla değiştirilebilir.)

.

Oyuncuların her oyunda istedikleri seçilmiş şampiyonu bulmaları maalesef pek mümkün olmayacak. Belirli bir şampiyonu bulmak ise zaten oldukça zor. İstediğiniz seçilmiş özelliğe sahip şampiyonu bulmaksa neredeyse imkansız olacak. Oyuncuların bunun yerine seçeneklerini dikkatlice değerlendirerek ellerindekiyle en iyi takımı kurmanın yollarını bulmaları gerekecek. Birkaç yeni takım kompozisyonu şu şekilde:

.

Teamfight Tactics

.

CENGAVER

.

Yeni seti oynamaya başladığınızda cengâver sinerjisi size iyi bir başlangıç noktası sunacak. Cengâverler çatışmalarda rakiplerine üstünlük sağladıkça güçlenir. Cengâverler, ilaveleri etkinleştirildiğinde kazandıkları ve sinerji o anda etkinleştirilmemiş olsa bile daha önce galip geldikleri her çatışma için can ve yetenek gücü elde eder. Bu ilave 5 defaya kadar birikir. Yani şampiyonları ne kadar uzun süre kullanırsanız o kadar güçlü olurlar.

.

AY IŞIĞI

.

Ay ışığı, Yollar setindeki en özgün özelliklerden biri. Ay ışığı 3 parçalık bir özellik ve ona sahip olan tüm şampiyonlar 1 veya 2 Altınlık. Yani bu özelliği oyunun erken safhalarında kolaylıkla etkinleştirebiliyorsunuz. Özellik etkinleştirildiğinde, en düşük yıldızlı şampiyonun yıldız seviyesi bir artıyor. Ay ışığı özelliğiyle bambaşka bir seviyeye ulaşmak mümkün. TFT’nin ilk 4 yıldızlı şampiyonlarıyla tanışacağız. Bu son derece güçlü şampiyonlar farklı ve eğlenceli taşıyıcı seçeneklerinin de önünü açıyor.

.

ÇAĞRICI

.

Yollar’daki bir diğer büyük kökense çağrıcı. Oyunda 8 çağrıcı şampiyon bulunuyor ve bu, diğer tüm özelliklerin sahip olduğundan daha fazla. İlginç olansa bu özelliğin çağrıcı şampiyonların kendilerine herhangi bir etki sağlamıyor olması. Bunun yerine çağrıcılar güçlerini kullanarak takımlarına Galio’yu çağırabiliyor. Tahtada ne kadar fazla çağrıcı varsa Galio da o kadar güçlü oluyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: