«
telegram-1000-person-group-video-calls-update-1280x720

WhatsApp’a alternatif popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, görüntülü görüşme özelliğini büyük ölçüde genişletti. Değişiklikler arasında, Telegram’ı diğer görüntülü sohbet uygulamalarına sağlam bir alternatif haline getiren 1000 kişilik grup görüntülü görüşmeleri için yeni destek yer alıyor. Ayrıca Telegram, video mesajlarını, ekran paylaşımını, video oynatmayı ve daha fazlasını da geliştirdi.

Telegram, alternatiflerin artmasına rağmen bu kadar popüler kalmasının nedenini vurguladı. Şirketin görüntülü grup görüşmeleri desteğini eklemesinden yalnızca haftalar sonra gelen en son video güncellemesi, aynı grup görüntülü görüşmesine 1000 kişiye kadar katılım sağlıyor.

Aramada sadece 30 kullanıcı bu aramalar sırasında ekran paylaşımı da dahil olmak üzere kendi videolarını yayınlayabilirken, 1000 kişiye kadar içeriği görüntüleyebilir. Telegram, kelimenin tam anlamıyla dünyadaki herkes aynı grup görüntülü görüşmesine katılabilene kadar bu sayıyı artırmayı planladığını söylüyor ve bu noktada başarıyı kutlamak için kendisini yayınlayacağını iddia ediyor.

Bu güncellemeye Video Mesajları 2.0 katılır. Bu güncelleme ile Telegram, video mesajlarının artık yüksek çözünürlükte paylaşıldığını ve izleyicilerin bu mesajları genişletmek için bu mesajlara dokunma seçeneğine sahip olduğunu söylüyor. Dokunulduğunda, kullanıcılar bu videoları geri ve hızlı ileri sarabilecekler.

Diğer değişiklikler, cihazınızda ses çalma devam ederken video kaydetme özelliğini içerir; bu, örneğin bir şarkıya eşlik ederken kendinizi kaydedebileceğiniz anlamına gelir. Video oynatma hızı seçenekleri de artık 0,5x oynatmadan 2x oynatmaya kadar mevcuttur.

Ayrıca, belirli bir video zaman damgası için bir bağlantıyı hızlı bir şekilde kopyalama ve başkalarıyla paylaşma, kişinin ekranını sesli bire bir görüntülü sohbetlerde paylaşma gibi yeni bir yetenek var, güncellenmiş medya düzenleyici, bir görüntü üzerinde ince ayrıntıların çizilmesini mümkün kılıyor. , mesajlar artık bir ay sonra otomatik olarak silinecek şekilde ayarlanabilir, şifre animasyonları güncellendi ve hatta iki faktörlü bir kimlik doğrulama uygulama aracı bile var.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *