«
images

Bu ayın başlarında Xiaomi , küresel pazarlarda Redmi Note 10 serisini piyasaya sürdü . Serideki beş cihazdan sadece biri 5G kapasitesine sahip. Bu telefonun adı Redmi Note 10 5G ve Nisan ayından itibaren yalnızca belirli birkaç bölgede satılacak. Şimdi, yeni bulgulara göre, bu telefon büyük olasılıkla şirketin ana ülkesi Çin’de çok yakında piyasaya çıkabilir.

Popüler Çin habercisi Digital Chat Station’a göre , bir Redmi 5G akıllı telefon TENAA tarafından onaylandı. Telefonun görüntüleri, yakın zamanda piyasaya sürülen Redmi Note 10 5G olduğunu gösteriyor . Sızıntı yapan kişi tarafından belirtilen teknik özellikler bile aynı şeyi söylüyor.

TENAA'da 90 Hz ekranlı bir Redmi 5G akıllı telefon görünüyor

Maalesef model numarasının olmaması nedeniyle listeyi bulamadık. Redmi Note 10 5G global varyantının (M2103K19PG) model numarasını G’yi C (M2103K19PC) ile değiştirerek denemek herhangi bir sonuç vermedi. Dolayısıyla, liste şimdi kaldırılır veya bu telefon farklıdır.

Her neyse, sızıntıya göre, bu yaklaşan telefon 6,5 inç FHD + LCD paneli sergileyecek . Bu ekran, selfie kamerası için ortalanmış bir delik ve 90Hz yenileme hızına sahip olacaktır. Ayrıca cihaz, 22.5 hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile desteklenecek. Son olarak, 48MP birincil kamera ve yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüyle gelecek.

Bahşişçinin bahsettiği tüm özelliklerin dışında, şarj oranı, 18W ile sınırlı olan Redmi Note 10 5G küresel varyantından farklıdır. Bununla birlikte, aynı akıllı telefon olduğu ortaya çıksa bile, bu cihazın anakara Çin’de ne adıyla anılacağı bilinmemektedir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *