«
Android 11 Beta

Ne zaman Apple ve Google geçen ay yeni ürünlerini duyurdu onlar böyle geri dönüşümlü alüminyum ve geri dönüşümlü plastik gibi geri dönüşümlü malzemelerden inşa edilir nasıl bahsetti. Bu, israfı azaltma hedefinin bir parçasıdır. Yine geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış uygun fiyatlı bir Android telefon arıyorsanız, Teracube 2e bu cihaz olabilir.

Teracube 2e

Teracube bir Amerikan şirketidir ve yeni telefonları Teracube 2e şu anda Indiegogo’da kitle fonlaması yapmaktadır. Giriş seviyesi akıllı telefon DIY tamir edilebilir (yapıştırıcı yok, sadece vida), tamamen biyolojik olarak parçalanabilir bir kasaya, değiştirilebilir bir bataryaya ve 4 yıllık garantiye sahip!

Teknik özelliklerle ilgili olarak, Teracube 2e, su damlası çentikli 6,1 inç HD + ekrana sahip. Helio A25 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 4GB RAM ve 64GB genişletilebilir depolama alanına sahiptir. Arka taraf 13MP + 8MP çift kamera kurulumuna ev sahipliği yaparken selfie kamerası 8MP bir sensördür.

Teracube 2e

Telefonun arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı, yüz kilidi, çift SIM desteği, özel bir MicroSD kart yuvası, bir ses girişi ve 4000mAh kapasiteli değiştirilebilir bir bataryası var. Ayrıca Bluetooth 5.0, NFC, çift bantlı Wi-Fi, bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir ve Android 10’u kutudan çıkarır.

Kutudan bahsetmişken, Teracube telefonu şarj cihazı, kulaklık ve kabloyla göndermeyecektir. Onları “çoğu kullanıcının zaten sahip olduğu” “yedek aksesuarları” etiketlediler. Ayrıca, diğer telefonlardan% 50 daha küçük olan daha küçük ambalajın, sevkiyattan kaynaklanan karbon emisyonlarını azalttığına da inanıyorlar. Indiegogo sayfa ambalaj geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmış ve soya mürekkebi kullanılarak basılır söylüyor.

Teracube 2e batarya

Tüm kitle fonlaması yapılan öğelerde olduğu gibi, fiyat değişir. Süper erken kuş anlaşmasını 99 $ ‘a alabilirsiniz. Sadece 8 birim kaldı ve şanssızsanız, bir sonraki fiyat etiketi 119 dolar. Ayrıca 199 $ ‘lık bir ikiz paket (2 adet) erken kuş var.

4 yıllık garanti artık ABD ve Kanada ile sınırlı değildir. Artık Fransa, Almanya, Hollanda, Polonya, Singapur, İspanya ve Birleşik Krallık’takiler tarafından kullanılabilir.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *